Autorent
Bodoe Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Bodoe // Bodoe Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Bodoe Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Olav V gate
  8004 Bodø NO +47-75540100
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: BOO
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 24:00
La.09:00 - 17:30
Pü.09:00 - 24:00
Riigipühad09:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Bodoe Lennujaamas Norras

Kui maandute Bodoe Lennujaamas, siis kasutage usaldusväärset Sixt autorenti. Valikus on sõidukid alates mahukatest luukpäradest kuni ökonoomsete ja kompaktsete linnaautodeni. Loodusesse minejatele sobivad aga suurepäraselt võimsad neljaveolised džiibid. Olemas on veokid või mikrobussid – kõigile on midagi sobivat! Kõik autod on kvaliteetsed ja uued, et teie teel oleks oleks turvaline ja saaksite sõitmist nautida. Pakutavate markide hulgas on esindatud teiste hulgas BMW ja Mercedes-Benz. Muidugi on võimalus lisavarustuse rentimiseks, nagu näiteks lapse turvatool või navigatsiooniseade. Kindlustunde tagamiseks on olemas erinevad kindlustuspaketid, saadaval on ka kõiki kahjusid hõlmav pakett. Kõik see on saadaval taskukohaste hindadega. Tehke broneering vaid mõne minutiga internetis või Sixti mobiilirakenduses ning võite kindel olla, et teie tee Bodoe Lennujaamast jätkub rendiauto roolis meeldivalt.

Bodoe Lennujaama info

Bodoe Lennujaam (lühidalt BOO) asub samanimelise linna juures, kesklinna jõuab autoga vaid ligi 5 minutiga – auto rentimine on kiireim viis stardiks ja te ei pea muretsema ühistranspordi ega taksode pärast. Lennud lähevad regulaarselt sihtkohtadesse nagu Oslo, Trondheim ja Tromsø ning väljuvad ka hooajalised tšarterlennud. Põhja-Norras asuv lennujaam teenindab lisaks ka riigi õhujõude. Rendiauto tagastamine Bodoe Lennujaamas on väikse lisatasu eest ööpäevaringselt, et saaksite reisiplaane muretult teha.

Avastage Sixtiga ümbrust

Otse Bodoe lennujaama kõrval asub põnev Lennundusmuuseum, tehke esimene peatus peale auto rentimist just seal. Piirkond jääb põhjapolaarjoonest ülespoole, sealne ümbrus lummab imelise looduse ja võimsate vaadetega. Paljud külastavad võtavad ette sõidu Mjelde ranna juurde, mis on eriti populaarne just suvel, mis ei ole väga soe ja pikk, kuid see eest väga ilus. Seal on võimalik näha ka haruldasi virmalisi. Bodoe linnas asub näiteks Aspmyra staadion, mis on koduks kohalikule kuulsale jalgpalliklubile Bodø/Glint. Kui soovite tutvuda ajalooga, siis minge Salteni Muuseumisse, kus saab tutvuda viikingite aaretega, saami pärandi ja kultuuriga, mis sai alguse kaluriküladest. Sixt autorent Bodoe Lennujaamast muudab liiklemise lihtsaks ja saate ümbrusest maksimumi võtta!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 24:00
La.09:00 - 17:30
Pü.09:00 - 24:00
Riigipühad09:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Bodoe Lennujaam BOO Olav V gate 8004 Bodø 67.269167, 14.365278 +47-75540100

Sixt asukoht Bodoe Lennujaam BOO

Olav V gate
8004 Bodø
 
Telefoni nr. +47-75540100

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus