Autorent
Harstad/Narvik Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Eveneskjær // Harstad/Narvik Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Harstad/Narvik Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flyplassveien 68
  8536 Evenes NO +47-76982300
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: EVE
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.06:30 - 24:00
Riigipühad06:30 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Harstad/Narvik Lennujaamas Norras

Kui maandute Harstad/Narvik Lennujaamas, siis Sixt autorent ootab teid, et teie teekond saaks meeldiva stardi. Sixtis on olemas rendiautod igale hinnaklassile ning kõik mudelid on uued ja kvaliteetsed. Tehke broneering siinsamas meie veebilehel või mobiilirakenduses ja saate osa tasemel klienditeenindusest ning kvaliteetsetest sõidukitest. Meil on olemas ka premium-brändide mudelid nagu BMW ja Mercedes-Benz. Olenevalt sellest, kui suur on teie seltskond, palju on teil pagasit ja mida teha soovite, pakume erinevaid sedaane ja luukpärasid. Olemas on ka neljaveolised maasturid ning palju mahutavad veokid. Loomulikult saab rendiautole juurde võtta vajaliku ekstravarustuse, mis teeb teie stardi Harstad/Narviku Lennujaamast veelgi meeldivamaks. Valikus on näiteks laste turvatoolid ja õige tee leidmisel on abiks navigatsiooniseade. Sixt teeb Harstadi Lennujaamast auto rentimise lihtsaks!

Harstad/Narvik Lennujaama info

Harstad/Narvik Lennujaama, lühidalt EVE, tuntakse ka Evenesi Rahvusvahelise Lennujaamana, kuna see asub sellenimelises piirkonnas. See on Põhja-Norra Nordlandi piirkonna peamine transpordisõlm, teenindades peamiselt kahte linna Harstad (lennujaamast 79 km kaugusel) ja Narvik (45 km kaugusel). Lennujaam avati 1973. aastal ja see teenindab üle poole miljoni reisija aastas. Igapäevaselt väljuvad lennud sihtkohtadesse nagu Oslo, Bodø ja Tromsø, kuid hooajaliselt väljuvad ka tšarterlennud teistesse paikadesse. Sixti esinduse leiate saabumiste hallist ja rendiauto tagastamine on Evenesi Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Sixtiga ümbrust avastamas

Rentige peale Harstad/Narvik Lennujaamas maandumist auto, et avastada mida sellel piirkonnal pakkuda on. Nordlandis asuvas Evenesis asub näiteks kuulus Skanlandi kirik, mis on üks suurima puitkonstruktsiooniga ehitisi terves Skandinaavias. Sõitke kuulsa Tjeldsundi silla juurde, mis ühendab Hinnoya saart Norra mandriga. Lühema sõidu kaugusele jääb ka Tennevikelva jõgi, mis sobib suurepäraselt paadisõiduks. Kui soovite matkata ja aega värskes looduses veeta, siis kindlasti tasub minna Novafjelli mäe juurde. Talvel on piirkonna mägedes võimalus ka mäesuusatamiseks. Trollkirka on huvitav koobas, mida kutsuti vanasti trollide kirikuks. Kuhu te ka ei suunduks, Sixt autorent Harstad/Narvik Lennujaamast annab liikumisvabaduse ja teeb reisil olemise mugavaks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.06:30 - 24:00
Riigipühad06:30 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Harstad/Narvik Lennujaam EVE Flyplassveien 68 8536 Evenes 68.492705, 16.680479 +47-76982300

Sixt asukoht Harstad/Narvik Lennujaam EVE

Flyplassveien 68
8536 Evenes
 
Telefoni nr. +47-76982300

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus