Autorent
Kristiansand Kjevik Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Kristiansand // Kristiansand Kjevik Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Kristiansand Kjevik Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Kristiansand Lufthavn
  4657 Kjevik NO +47-38079191
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: KRS
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Kristiansand Kjevik Lennujaamas Norras

Auto rentimine Kristiansand Kjevik Lennujaamast on Sixti teenuseid kasutades imelihtne. Olenemata sellest, mis on teie eelarve, grupi suurus või soovid – pakutavatest rendiautodest leiate kindlasti midagi sobivat. Olemas on nii luksusmargid kui ökonoomsed masinad, erinevad sedaanid ja luukpärad. Kui tahate võimsust, siis on olemas neljaveolised džiibid. Kristiansand Kjevik Lennujaama autorent pakub isegi veokeid ja mikrobusse. Tehke broneering vaid mõne klikiga internetis või mobiiliäpis. Muidugi saate valitud autole juurde rentida ka ekstravarustust. Lihtsalt andke meile teada, mida soovite. Kui sõidate piirkonnas esimest korda, siis muudab liiklemise lihtsaks navigatsiooniseade. Neile, kes reisivad koos väikeste lastega, on olemas turvatoolid. Pange tähele, et broneerimisel Kristiansand Kjevik Lennujaamast ei taga me kindlat rendiauto mudelit, vaid kategooria.

Kristiansand Kjevik Lennujaama (KRS) info

Kristiansandi linnast 16 kilomeetri kaugusel asuv samanimeline lennujaam teenindab nii riigisiseseid kui ka rahvusvahelise lende, nende hulgas on sihtkohad nagu Oslo, Kopenhaagen, Amsterdam ja mitmed hooajalised tšarterlennud. Meie esinduse leiate terminalihoonest väljudes ja vasakut kätt suundudes, kõigest 50 meetri kauguselt. Auto rentimine lennujaamast on kiireim viis stardiks ning Sixt hoolitseb selle eest, et saaksite võtmed kiirelt kätte ja teele asuda. Selleks, et teie reisiplaanide tegemine oleks stressivaba, siis on väikese lisatasu eest rendiauto tagastamine Kristiansand Kjevik Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Ümbruses on palju huvitavat!

Kristiansand on suuruselt viies linn Norras, kus on palju avastada, alates ajaloost lõpetades randadega. Suvi toob sinna päikesepaiste ja sooja, talv on aga lumine ja külm. Auto rentimine annab võimaluse tutvuda kogu Lõuna-Norraga ja nautida kõike omas tempos. Norra on kuulus oma kauni looduse poolest, seal avanevad imelised maastikuvaated. Saate sõita nii randade kui ka järvede äärde ja mägedesse. Piirkonnas on populaarsed nii matkamine kui ka kämpingud. Linna enda üks populaarsemaid atraktsioone on kohalik loomaaed, samuti mitmed galeriid ja muuseumid. Kristiansand Kjevik Lennujaama autorent ootab teid, et saaksite oma Norra reisi meeldivalt alustada! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Kristiansand Kjevik Lennujaam KRS Kristiansand Lufthavn 4657 Kjevik 58.202468, 8.074650 +47-38079191

Sixt asukoht Kristiansand Kjevik Lennujaam KRS

Kristiansand Lufthavn
4657 Kjevik
 
Telefoni nr. +47-38079191

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus