Autorent
Lakselv Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Lakselv // Lakselv Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Lakselv Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Banak
  9700 Lakselv NO +47-81522466
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: LKL
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:30 - 16:00
 
 

Autorent Lakselvi Lennujaamas Norras

Kõik Lakselvi Lennujaama suundujad saavad kasutada äärmiselt mugavat autorendi teenust Sixtist. Pakume soodsa hinnaga erinevate autode uusi mudeleid. Kui otsite kvaliteetset rendiautot, siis Sixt Lakselvi Lennujaamas on õige valik. On saadaval nii luksusmudelid kui ka soodsamad variandid, esindatud on teiste hulgas automargid nagu BMW ja Mercedes-Benz. Muidugi saate juurde võtta vajaliku lisavarustuse. Navigatsioonisüsteemid aitavad probleemideta Norra teedel õige suuna leida ning erinevas vanuses laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Erinevate kindlustuspakettide hulgast saate valida just enda vajadustele vastava, saadaval on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Tehke broneering mõne klikiga internetis või mobiilirakenduse vahendusel. Pange tähele, et auto broneerimisel Lakselvi Lennujaamast valite kategooria, kuid mitte täpset rendiauto mudelit.

Lakselvi Lennujaama (lühidalt LKL) info

Lakselvi Lennujaam on tuntud ka nime all Banaki Lennujaam, sest see asub Banakis ja see on värav paljudesse Põhja-Norra üsnagi isoleeritud kohtadesse. Lakselvi keskusesse on lennujaamast alla kahe kilomeetri – ümbruses liiklemiseks parim viis on auto rentimine. 1938. aastal rajatud lennujaamast väljuvad regulaarsed lennud näiteks Oslosse, Altasse, ja Tromsosse. Jätke broneeringut tehes meile oma saabumise andmed ning meie klienditeenindaja ootab teid, et saaksite kiirelt võtmed kätte ja rendiauto roolis Lakselvi Lennujaamast edasi sõita.

Rendiautoga Lakselvis ja selle ümbruses

Lakselv on kena küla Finnmarko regioonis, olles kogu Norra üks põhjapoolsemaid rannikualasid. Seetõttu on see üks kogu Euroopa eemal asetsevaid alasid, kuid hoolimata sellest külastab seda aastas suurel hulgal reisijad, kuna see on ainulaadne koht. Tegemist on väga populaarse talispordi sihtkohaga, alade hulgas on suusatamine, lumelauatamine ja isegi kelgukoertega sõitmine. Kindlasti tasub seal olles külastada Stabbursdalen rahvusparki, mis on matkajate seas väga tuntud. Nautige puutumata loodust ja kaunist karget ilma. Samuti võib võtta ette sõidu mööda kaunist rannikujoont mööda Porsangerfjordeni fjordi. Sixt autorent Lakselvi Lennujaamast on parim viis selle paigaga tutvumiseks, sest nii saate nautida kõike just oma äranägemise järgi! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:30 - 16:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Lakselv Lennujaam LKL Banak 9700 Lakselv 70.051343, 24.971874 +47-81522466

Sixt asukoht Lakselv Lennujaam LKL

Banak
9700 Lakselv
 
Telefoni nr. +47-81522466

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

  • Autod
  • Veok

Teie eelised Sixtis

  • Sixt parima hinna garantii
  • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
  • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
  • Miles & More - koguge punkte
  • Peidetud tasud puuduvad
  • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
  • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
  • Suurepärane klienditeenindus