Autorent
Mo i Rana Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Mo i Rana // Mo i Rana Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Mo i Rana Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Røvassdalveien 61
  8615 Skonseng NO +47-99091625
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: MQN
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 23:00
La.11:00 - 17:00
Pü.13:00 - 23:00
Riigipühad11:00 - 17:00
 
 24 h tagastus

Autorent Mo i Rana Lennujaamas Norras

Alustage oma Nordlandi regiooni reisi auto rentimisega Mo i Rana Lennujaama Sixtist. Leiate meie juurest just enda vajadustele vastava sõiduki, olgu selleks kas mugava salongiga või suure mahutavusega rendiauto. Kvaliteetses autopargis on saadaval nii luksusmarkide sõidukid kui ka ökonoomsed väikeautod, neljaveolised maasturid ja ka veokid ning mikrobussid. Loomulikult on võimalus lisade rentimiseks, olgu selleks näiteks navigatsioonisüsteem või lapse turvatool. Kindlustage oma rendiauto just teile sobiva paketiga, et saaksite end teel olles turvaliselt tunda. Sixti on oodatud ka alla 25-aastased juhid, kellele on olemas eraldi kindlustuspakett. Mõistliku hinnaga pakkumiste hulgas on kindlasti midagi teie eelarvele vastavat. Rendiauto Mo i Rana Lennujaamast on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu meie veebilehel või nutitelefoni äpi vahendusel. Pange tähele, et rendiauto broneerimisel Mo i Rana Lennujaamast valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit.

Mo i Rana Lennujaama (MQN) info

Mo i Rana Lennujaama tuntakse ka sellest 10 kilomeetrit eemal asuva linna Røssvolli nime järgi – auto rentimine on parim valik startimiseks, kuna ühistransporti sellest üsnagi väiksest lennujaamast ei liigu. Lennud väljuvad erinevatesse Norra linnadesse nagu Bodø, Brønnøysund, Oslo ja Trondheim, aastas käib sealt läbi ligi sada tuhat reisijat. Sixti leiate Mo i Rana Lennujaama terminalihoonest ning pakume tasemel teenust, et saaksite aega kulutamata rendiauto võtmed kätte ja teele asuda.

Võtke rendiautoga ümbritsevast maksimum!

Põhja-Norra on tuntud oma maalilise ümbruse, järskude mägede ja sügavate orgude poolest – auto rentimine on ümbrusega tutvumiseks parim viis, mis võimaldab palju näha ja olla sõltumatu. Üks populaarne sihtkoht piirkonnas on Lofoteni saared, kuhu pääseb mugavalt autoga läbi tunnelite ja sildade. Maismaal on põnevad aga näiteks Lofotr Viikingite Muuseum või Saltstraumeni väin, kus on üks maailma tugevaim loodete hoovus. Vega on aga UNESCO maailmapärandite hulka kuuluv ala, kus on ajalooliselt olnud tähtsad kalastamise ja pardijahi traditsioonid. Kuhu te ka ei suunduks, Sixt autorent Mo i Rana Lennujaamast teeb teel oleku nauditavaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 23:00
La.11:00 - 17:00
Pü.13:00 - 23:00
Riigipühad11:00 - 17:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Mo i Rana Lennujaam MQN Røvassdalveien 61 8615 Skonseng 66.364362, 14.303116 +47-99091625

Sixt asukoht Mo i Rana Lennujaam MQN

Røvassdalveien 61
8615 Skonseng
 
Telefoni nr. +47-99091625

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus