Autorent
Oslo Gardermoen Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Oslo // Oslo Gardermoen Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Oslo Gardermoen Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Postboks 201
  2061 Gardermoen NO +47-66699900
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: OSL
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Auto rentimine Oslo Gardermoeni Lennujaamast

Asuge peale maandumist kiirelt teele, kasutades Sixt autorenti Oslo Gardermoeni Lennujaamast. Leiate meie juurest just enda vajadustele vastava auto, olgu selleks kas mugava salongiga või suure mahutavusega rendiauto. Meie valikus on tavalised sõiduautod, maasturid ja ka veokid. Kvaliteetses autopargis on saadaval nii luksusmarkide sõidukid kui ka ökonoomsed linnaautod. Loomulikult on võimalus lisavarustuse rentimiseks, olgu selleks näiteks navigatsioonisüsteem (GPS), laste turvatool või piiramatu kilometraaž. Kindlustage oma rendiauto just teile sobiva paketiga, et saaksite end turvaliselt tunda. Taskukohaste hindadega pakkumiste hulgas on kindlasti midagi teie eelarvele vastavat. Rendiauto Oslo Gardermoeni Lennujaamast on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu meie veebilehel või nutitelefoni äpi vahendusel.

Oslo Gardermoeni Lennujaama info

Oslo Gardermoeni Lennujaam (OSL) on kaasaegne lennujaam, mis jääb Norra pealinnast Oslost 50 kilomeetri kaugusele. Igal aastal läbivad seda kümned miljonid reisijad ja see on ideaalne alguspunkt kui reisite Norrasse, sest see on enam kui 100 rahvusvahelise lennu sihtkoht. Samuti väljuvad sealt riigisisesed lennud, mis võimaldavad edasi sõita väiksematesse linnadesse ja asulatesse üle kogu riigi. Nimi Gardermoeni pärineb talu nimest Garder, mille alale lennujaam 1940ndatel aastatel rajati. Pole vahet kas sõidate Oslo Gardermoeni Lennujaamast Norra pealinna või mujale, autorent on mugavaim viis teekonna alustamiseks!

Rendiautoga Oslos ja selle ümbruses

Oslo on modernne linn, kus uus kohtub vanaga. Rendiauto Oslo Lennujaamast toob teid kiiresti selle imelise linna südamesse, kus keskaegsed katedraalid kohtuvad moodsa arhitektuuriga. Minge kontsertile kuulsasse Norra ooperimajja või külastage Vigelandi muuseumit. Tutvuge Munchi muuseumis tema kuulsate teostega või nautige mereõhku paadisõidul Oslo fjordil. Suurepärane idee päeva veetmiseks on Tusenfrydi lõbustuspargi külastamine, mis on Norra suurim ja asub lühikese sõidu kaugusel linnast. Linnast väljapoole jääb kaunis loodus, kus on palju vaba aja veetmise võimalusi, alustades matkamisest lõpetades luksuslike hotellide ja spadega. Kui veab, võite näha ka imelist öist vaatepilti, milleks on virmalised. Rentige Oslo Gardermoeni Lennujaamast auto ja avastage imelist Norrat!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Oslo Gardermoen Lennujaam OSL Postboks 201 2061 Gardermoen 60.192119, 11.099129 +47-66699900

Sixt asukoht Oslo Gardermoen Lennujaam OSL

Postboks 201
2061 Gardermoen
 
Telefoni nr. +47-66699900

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus