Autorent
Stord Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Sagvag // Stord Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Stord Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flyplassvegen 344
  5410 Sagvag NO +47-52843200
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: SRP
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 21:00
 
 

Autorent Stordi Lennujaamas Norras

Rentige auto Stordi Lennujaama Sixtist ja saate kindel olla, et lahkute kvaliteetse rendiautoga ning kogete teenindust, kus kliendi soovid on fookuses. Ärge kulutage aega transpordi leidmisele saabudes, vaid tehke broneering enne reisi meie mobiiliäpis või siinsamas kodulehel. Valikus on lai valik väga mõistliku hinnaga pakkumisi. Pole vahet kas soovite väikest ja ökonoomset linnaautot või võimsat džiipi, millega looduses hätta ei jää. Pakutavate automarkide seas on näiteks BMW, Mercedes-Benz ja Volkswagen. Pakume kõikidele autodele juurde ekstravarustust ja teenuseid. Õige tee aitab leida navigatsioonisüsteem, väikese lastega reisijatel on kohustuslik kasutada nõuetekohast turvatooli või -hälli. Kasutada saab ka lisajuhte, lihtsalt märkige rendilepingusse nimed, kes autot juhivad. Kindlustage rendiauto teile sobiva kindlustuspaketiga ning alustage Stordi Lennujaamast turvaliselt teed.

Stordi Lennujaama info

Stordi Lennujaam Sørstokken, rahvusvahelise lühendi järgi SRP, asub Stordi saarel, 13 kilomeetrit Leirviki keskusest eemal – auto rentimine on kiireim viis stardiks. 1985. aastal avatud lennujaamast väljuvad regulaarsed lennud Oslosse, Billundi ja Stavangeri. Jätke broneeringut tehes aeg millal saabute ning meie meeskonnaliige ootab teid, et saaksite aega kulutamata rendilepingule alla kirjutada ja rendiauto roolis Stordi Lennujaamast teed jätkata.

Avastage rendiautoga Leirvikut ja Stordi saart

<p> Stordi saar on tuntud oma mägise ja vahelduva tasandiga maastiku tõttu. Soovitame teil sõita peale rendiauto kättesaamist Stordi Lennujaamast Sagvagi linna, kus on väga romantiline sadam, mille kaide ääres seisavad nii purjelaevad kui ka kalalaevad. Sõitke mööda rannikut ka saare suurimasse keskusesse Leirvik, teel avaneb kaunis vaade fjordidele ja lahtedele. Leirvik on populaarne sihtkoht, kus saab nautida Skandinaavia kööki ja jooke. Seal on palju traditsioonilisele kohalikule köögile pühendatud restorane, väga hinnatud on kalaroad. Sunnhordlandi Muuseumis saate ülevaate selle saare ajaloost ja ümbrusest. Üle tasub vaadata Litlabø Kaevandusmuuseum. Kuhu te ka ei suunduks, Lõuna-Norra on kaunis koht. Sixt autorent Stordi Lennujaamast on parim valik liiklemiseks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 21:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Stord Lennujaam SRP Flyplassvegen 344 5410 Sagvag 59.792606, 5.342511 +47-52843200

Sixt asukoht Stord Lennujaam SRP

Flyplassvegen 344
5410 Sagvag
 
Telefoni nr. +47-52843200

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus