Autorent
Sandefjord Torp Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Sandefjord // Sandefjord Torp Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Sandefjord Torp Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Torpveien 130
  3229 Sandefjord NO +47-47929101
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: TRF
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 24:00
La.07:00 - 18:00
Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Sandefjord Torp Lennujaamas Norras

Auto rentimine Sandefjord Torp Lennujaamast on suurepärane viis oma reisi alustamiseks, kui suundute Norra lõunaosasse. Me pakume laia valikut erinevaid sõidukeid, alates ökonoomsetest linnaautodest kuni džiipideni. Olemas on ka veokid ja mikrobussid. Kui otsite kvaliteeti, kuid samal ajal ka mõistlikku hinda, siis meie esindusest leiate kindlasti midagi sobivat, sest Sixtis on saadaval nii luksusmudelid kui ka soodsamad variandid. Muidugi saate juurde rentida vajaliku lisavarustuse. Navigatsioonisüsteemid aitavad probleemideta oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Kõik autod tulevad standardkindlustusega, kuid saate valida ka kõike hõlmava paketi. Olemas on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Tehke broneering mõne klikiga internetis või äpis ja rendiauto ootab teid Sandefjord Torp Lennujaamas!

Sandefjord Torp Lennujaama (TRF) info

Sandefjord Torp Lennujaam on rahvusvaheline lennuväli, mis ootab Lõuna-Norrasse reisijaid. Regulaarsed lennud käivad näiteks Amsterdami, Manchesteri, Riiga Vilniusesse ja paljudesse teistesse Euroopa sihtkohtadesse. Lennujaama kasutavad põhiliselt odavlennufirmad, kuna sealt on vaid 110 kilomeetrit Oslosse – auto rentimine on suurepärane viis sinna jõudmiseks. Sixti esinduse leiate kui järgite silte, mis suunavad autorendi keskusesse, see asub terminalihoonest väljas. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et leida just teile sobiv pakkumine ning et saaksite meeldivalt rendiauto roolis Sandefjord Torp Lennujaamast oma teed jätkata.

Mida ümbruses teha

Sandjeford on Vestfoldi maakonnas asuv koht, mis on tuntud oma põneva ajaloo poolest. Selle piirkonna ajalooga tutvumiseks sobib näiteks Gokstadi viikingilaev, mille säilmed asuvad Oslos selle jaoks pühendatud muuseumis. Auto rentimine otse lennujaamast annab võimaluse selle kohaga tutvuda ning sõita ka ümbrusesse. Spordihuvilistel soovitame minna vaatama Sandjefordi jalgpalliklubi mängu, kes kuulub riigi parimasse liigasse. Loodusega saab tutvuda näiteks mööda Vestfoldi rannikujoont sõites, sealt avaneb vaade võimsatele ja kuulsatele Norra fjordidele. Linnamelu nautimiseks võtke ette reis ühte Skandinaavia suurimasse linna Oslosse. Kuhu te ka ei suunduks, Sixt autorent Sandefjord Torp Lennujaamast muudab teel oleku mugavaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 24:00
La.07:00 - 18:00
Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Sandefjord Torp Lennujaam TRF Torpveien 130 3229 Sandefjord 59.184275, 10.245315 +47-47929101

Sixt asukoht Sandefjord Torp Lennujaam TRF

Torpveien 130
3229 Sandefjord
 
Telefoni nr. +47-47929101

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus