Autorent
Stavanger Sola Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Stavanger // Stavanger Sola Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Stavanger Sola Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flyplassveien 230
  4055 Stavanger NO +47-94837007
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: SVG
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Stavanger Sola Lennujaamas Norras

Broneerige rendiauto Stavanger Sola Lennujaama Sixtist juba täna! Saate valida laia valiku rendiautode hulgast, olemas on midagi igale maitsele ja eelarvele. Pakume luksuslikke sedaane neile, kes soovivad stiilselt ringi liikuda. Kui reisite suurema seltskonna või perega ja kaasas on hulk pagasit, siis sobivad teile suurepäraselt erinevad luukpära mudelid, mis mahutavad palju. Meie kvaliteetsed autod muudavad teie teekonna sujuvaks. Olemas on ka ekstravarustuse rent, lihtsalt andke meile broneeringut tehes teada, mida vajate. Kui reisite väiksemate lastega, siis on kohustuslik nad nõuetekohaselt turvatooli kinnitada. Regiooni esmakordsetele külastajatele on abiks aga navigatsioonisüsteem. Kõik rendiautod tulevad standardkindlustusega, kuid saate valida ka täiendatud paketi. Stavanger Sola Lennujaama Sixtist saavad rentida auto ka alla 25-aastased juhid, neile on olemas eraldi noorte kindlustuspakett.

Stavanger Sola Lennujaama info

Stavanger Sola Lennujaam (lühidalt SVG) asub Rogalandi maakonnas, tegemist on hõivatuselt kolmanda lennujaamaga Norras. See on koduks ka Põhjamere päästeteenistusele, mida tagavad Norra Kuninglikud Õhujõud. Samuti on sealt lennuühendused paljude Euroopa sihtkohtadega, mille hulgas on näiteks Amsterdam, London, Reykjavik ja paljud teised. Auto rentimine Stavangeri Lennujaamast annab teile võimaluse sõita lähedal asuvatesse linnadesse ja loodusesse. Aastas teenindab see lennujaam üle 4,5 miljoni reisija. Sixti esinduse leiate saabumiste terminalist väljudes, üle tee, parkimismaja eest. Rendiauto tagastamine on võimalik ööpäevaringselt.

Mida teha Stavangeris ja ümbruses

Stavangeris on hulgaliselt võimalusi põnevaks ajaveetmiseks. Seal asub näiteks Naftamuuseum, mis asub sadamas ja on väljast väga huvitava arhitektuuriga, sees on aga põnev väljapanek. Linnas on võimalus nautida Skandinaavia kultuuri, erinevaid galeriisid ja muuseume. See linn on koduks jäähokiklubile Stavanger Oilers, mille mängu tasub spordifännidel vaatama minna. Peamiselt on see piirkond tuntud oma looduse poolest. Üks võimsamaid vaatamisväärsusi on 604 meetrine Preikestoleni kalju. Auto rentimine Stavanger Sola Lennujaamast annab teile võimaluse ümbruses sõltumatult seigelda ja kõigega omas tempos tutvuda. Sixt autorent Stavangeri Lennujaamast on Lõuna-Norra avastamiseks hea valik.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Stavanger Sola Lennujaam SVG Flyplassveien 230 4055 Stavanger 58.882250, 5.629840 +47-94837007

Sixt asukoht Stavanger Sola Lennujaam SVG

Flyplassveien 230
4055 Stavanger
 
Telefoni nr. +47-94837007

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus