Autorent esinduses Stavanger Sola Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Stavanger Sola Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Stavanger Sola Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Stavanger Sola Lennujaam

Aadress

Flyplassveien 230, 4055 Stavanger, Norra
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 00:00
Riigipühad
07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Stavanger Sola Lennujaam

Autorent Stavanger Sola Lennujaamas Norras

Autorent Stavanger Sola Lennujaamas Norras

Broneerige rendiauto Stavanger Sola Lennujaama Sixtist juba täna! Saate valida laia valiku rendiautode hulgast, olemas on midagi igale maitsele ja eelarvele. Pakume luksuslikke sedaane neile, kes soovivad stiilselt ringi liikuda. Kui reisite suurema seltskonna või perega ja kaasas on hulk pagasit, siis sobivad teile suurepäraselt erinevad luukpära mudelid, mis mahutavad palju. Meie kvaliteetsed autod muudavad teie teekonna sujuvaks. Olemas on ka ekstravarustuse rent, lihtsalt andke meile broneeringut tehes teada, mida vajate. Kui reisite väiksemate lastega, siis on kohustuslik nad nõuetekohaselt turvatooli kinnitada. Regiooni esmakordsetele külastajatele on abiks aga navigatsioonisüsteem. Kõik rendiautod tulevad standardkindlustusega, kuid saate valida ka täiendatud paketi. Stavanger Sola Lennujaama Sixtist saavad rentida auto ka alla 25-aastased juhid, neile on olemas eraldi noorte kindlustuspakett.
Stavanger Sola Lennujaama info Stavanger Sola Lennujaam (lühidalt SVG) asub Rogalandi maakonnas, tegemist on hõivatuselt kolmanda lennujaamaga Norras. See on koduks ka Põhjamere päästeteenistusele, mida tagavad Norra Kuninglikud Õhujõud. Samuti on sealt lennuühendused paljude Euroopa sihtkohtadega, mille hulgas on näiteks Amsterdam, London, Reykjavik ja paljud teised. Auto rentimine Stavangeri Lennujaamast annab teile võimaluse sõita lähedal asuvatesse linnadesse ja loodusesse. Aastas teenindab see lennujaam üle 4,5 miljoni reisija. Sixti esinduse leiate saabumiste terminalist väljudes, üle tee, parkimismaja eest. Rendiauto tagastamine on võimalik ööpäevaringselt.
Mida teha Stavangeris ja ümbruses Stavangeris on hulgaliselt võimalusi põnevaks ajaveetmiseks. Seal asub näiteks Naftamuuseum, mis asub sadamas ja on väljast väga huvitava arhitektuuriga, sees on aga põnev väljapanek. Linnas on võimalus nautida Skandinaavia kultuuri, erinevaid galeriisid ja muuseume. See linn on koduks jäähokiklubile Stavanger Oilers, mille mängu tasub spordifännidel vaatama minna. Peamiselt on see piirkond tuntud oma looduse poolest. Üks võimsamaid vaatamisväärsusi on 604 meetrine Preikestoleni kalju. Auto rentimine Stavanger Sola Lennujaamast annab teile võimaluse ümbruses sõltumatult seigelda ja kõigega omas tempos tutvuda. Sixt autorent Stavangeri Lennujaamast on Lõuna-Norra avastamiseks hea valik.
Show more

Hea teada esindusest Stavanger Sola Lennujaam rentides

Mis on esinduses Stavanger Sola Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Stavanger Sola Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Stavanger Sola Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Stavanger Sola Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,4
221 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sõiduki üleandmine
(4,7)
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Taycan
Porsche Taycan

KKK rendi kohta rendikontoris Stavanger Sola Lennujaam

Kas esinduses Stavanger Sola Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Stavanger Sola Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Stavanger Sola Lennujaam

Näita rohkem