Autorent esinduses Tromsø Lennujaam

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Juhised esindusse: Tromsø Lennujaam

Aadress

Flyplassveien 31, 9016 Tromsoe, Norra
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
07:00 - 00:00
Laup
09:00 - 22:00
Pühap
10:00 - 23:00
Riigipühad
10:00 - 21:00

Teenused esinduses: Tromsø Lennujaam

Autorent Tromsø Lennujaamas Norras

Autorent Tromsø Lennujaamas Norras

Auto rentimine Tromsø Lennujaamast on mugav ja taskukohane. Kui te reisite Põhja-Norras ja soovite rentida auto, siis see on imelihtne – startige peale lennujaamas maandumist Sixti rendiautoga. Meie valikust leiavad kõik endale meelepärase sõiduki, me pakume laias valikus erinevaid uusi mudeleid. On olemas väiksed ja ökonoomsed linnaautod ning ka võimsamad ja luksuslikumad sõidukid. Kui soovite nelikvedu, siis on olemas džiibid ning saadaval on ka veokid ja mikrobussid. Sixt Tromsø Lennujaamas pakub rendiautole ka ekstravarustust. Õige tee leidmise muudab lihtsaks navigatsiooniseade, väikeste lastega reisijatele on olemas turvatoolid. Muidugi on saadaval ka erinevad kindlustuspaketid ning lisajuhi teenus, kui peaksite roolis olemisest väsima. Märkige lihtsalt lepingus ära, kes auto rooli istuvad. Sixt autorent Tromsø Lennujaamast muudab reisil liiklemise lihtsaks. Vaadake meie veebist viimaseid pakkumisi ja tehke broneering vaid mõne minutiga.
Tere tulemast Tromsø Lennujaama! Tromsø Lennujaam (lühidalt TOS) avati tänasel kujul 1964. aastal ning see teenindab aastas üle 1,9 miljoni reisija. Lennujaam asub Langnes, mistõttu kasutatakse ka nime Tromsø Langnes Lennujaam. Lennud väljuvad paljudesse sihtkohtadesse alates Londonist lõpetades Müncheniga. Kesklinn asub viie kilomeetri kaugusel – rendiauto viib teid kiirelt ja mugavalt kohale. Sixti esinduse leiate saabumiste hallist, tunnete meid ära oranži tunnusvärvi järgi. Teie mugavuse huvides on rendiauto tagastamine Tromsø Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.
Avastage rendiautoga Tromsøt Tromsø keskusest leiate Põhja-Norra kõige suurema säilinud puitmajade asumi, mille vanimad hooned pärinevad 1789. aastast. Autorent viib teid mugavalt just sinna, kuhu minna soovite, andes teile sõltumatuse. Tegemist on paigaga, kus suvel saab kogeda seda, et päike ei loojugi. Talvel seevastu päikesevalgust peaaegu ei näegi. Autoga on kenasti ligipääsetavad kohad, kus talvisel ajal on võimalik näha virmalisi, mis toovad sinna kanti ka palju reisijad. Lyngeni alpides on võimalus suusatada ja lumelauasõitu harrastada, meie juurest saate rentida ka suusaboksi. Nautige ümbritsevaid liustikke ja fjorde, mis on maailmas ainulaadsed. Sixt autorent Tromsø Lennujaamast muudab liiklemise lihtsaks.
Show more
Hea teada esindusest Tromsø Lennujaam rentides
Mis on esinduses Tromsø Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Tromsø Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Tromsø Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Tromsø Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,5
223 hinnangu põhjal
Sõiduk
(4,7)
Tee Sixti
(4,6)
Sixti esinduses
(4,5)
KKK rendi kohta rendikontoris Tromsø Lennujaam
Kas esinduses Tromsø Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Tromsø Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Tromsø Lennujaam

Näita rohkem