Autorent
Trondheim Vaernes Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Trondheim // Trondheim Vaernes Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Trondheim Vaernes Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Vaernes Lufthavn
  7500 Stjørdal NO +47-74822990
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: TRD
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Trondheim Vaernesi Lennujaamas Norras

Sixt autorent ootab teid Trondheimi Lennujaamas, muutes teie teel oleku nauditavaks ja sujuvaks. Meie valikus on autod alates väikestest ja ökonoomsetest linnasõidukitest kuni võimaste neljaveoliste maasturiteni. Neile, kes transpordivad suuremaid esemed, on olemas veokid. Selleks, et teie autorendi kogemus Trondheimi Lennujaamast oleks suurpärane, saate valida juurde vajalikud lisad. Navigatsiooniseadmed aitavad lihtsalt orienteeruda, lastetoolid- ja hällid ootavad väiksematega reisivaid peresid. Muidugi saate valida erinevate kindlustuspakettide hulgast endale sobivaima. Sixt autorent pakub ka spetsiaalset alla 25-aastaste juhtide kindlustust. Tehke oma broneering vaid paari klikiga internetis või tulge meie esindusse Trondheimi Lennujaamas kohapeal, et valida just endale sobiv rendiauto.

Trondheimi Lennujaama informatsioon

Trondheim Vaernesi Lennujaam (TRD) on suuruselt neljas lennujaam Norras, mis jääb Stjordaleni piirkonda. Vaernesi nimi tuleb sellest, et seal asub ka sõjaväe lennuväli Vaernes. Lennud käivad paljude Euroopa sihtkohtade vahel. Trondheimi linn jääb ligi 20 kilomeetri kaugusele, seega auto rentimine on suurepärane viis edasi liikumiseks. Meie esinduse leiate saabumiste hallist väljudes, see jääb paremale poole üle tee. Et teie reis rendiautoga kulgeks probleemivabalt, siis on auto tagastamine TRD Lennujaamas võimalik 24 tundi ööpäevas.

Sixtiga Norrat avastamas

Stjordaleni piirkond on ilmselt enim tuntud oma kauni Steinvikholm lossi tõttu, mis asub Skatvali poolsaarel. Seal leidsid 16. sajandil aset mitmed Norra ajalooliselt tähtsad sündmused. Teine tuntud sihtpunkt on Hegra kindlus, mis ehitati 20. sajandi esimeses osas. Muidugi tasub külastada ka kaunist jõeäärset Trondheimi linna, kus on Norra kuulsaim gooti-stiilis kirik Nidaros. Seal on ohtralt väikseid poekesi, mis teevad linna eriliseks. Teadusmuuseumis saavad kõik külastajad ka ise eksperimentides kaasa lüüa. 1816. aastal ehitatud Trondelagi teater on siiani kasutuses ning see on Skandinaavia vanim teater. Iga-aastaselt toimub Trondheim Jazz Orchestra festival, mis toob sinna külalisi paikadest üle kogu maailma.  Auto rentimine on parim viis Norra loodusega tutvumiseks ja rohelusse sõitmiseks. Sixt autorent muudab teie reisi meeldejäävaks ja liiklemise lihtsaks! 

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad07:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Trondheim Vaernes Lennujaam TRD Vaernes Lufthavn 7500 Stjørdal 63.456282, 10.917528 +47-74822990

Sixt asukoht Trondheim Vaernes Lennujaam TRD

Vaernes Lufthavn
7500 Stjørdal
 
Telefoni nr. +47-74822990

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus