Autorent esinduses Trondheim Vaernes Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Trondheim Vaernes Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Trondheim Vaernes Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Trondheim Vaernes Lennujaam

Aadress

Vaernes Lufthavn, 7500 Stjørdal, Norra
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 00:00
Riigipühad
07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Trondheim Vaernes Lennujaam

Autorent Trondheim Vaernesi Lennujaamas Norras

Autorent Trondheim Vaernesi Lennujaamas Norras

Sixt autorent ootab teid Trondheimi Lennujaamas, muutes teie teel oleku nauditavaks ja sujuvaks. Meie valikus on autod alates väikestest ja ökonoomsetest linnasõidukitest kuni võimaste neljaveoliste maasturiteni. Neile, kes transpordivad suuremaid esemed, on olemas veokid. Selleks, et teie autorendi kogemus Trondheimi Lennujaamast oleks suurpärane, saate valida juurde vajalikud lisad. Navigatsiooniseadmed aitavad lihtsalt orienteeruda, lastetoolid- ja hällid ootavad väiksematega reisivaid peresid. Muidugi saate valida erinevate kindlustuspakettide hulgast endale sobivaima. Sixt autorent pakub ka spetsiaalset alla 25-aastaste juhtide kindlustust. Tehke oma broneering vaid paari klikiga internetis või tulge meie esindusse Trondheimi Lennujaamas kohapeal, et valida just endale sobiv rendiauto.
Trondheimi Lennujaama informatsioon Trondheim Vaernesi Lennujaam (TRD) on suuruselt neljas lennujaam Norras, mis jääb Stjordaleni piirkonda. Vaernesi nimi tuleb sellest, et seal asub ka sõjaväe lennuväli Vaernes. Lennud käivad paljude Euroopa sihtkohtade vahel. Trondheimi linn jääb ligi 20 kilomeetri kaugusele, seega auto rentimine on suurepärane viis edasi liikumiseks. Meie esinduse leiate saabumiste hallist väljudes, see jääb paremale poole üle tee. Et teie reis rendiautoga kulgeks probleemivabalt, siis on auto tagastamine TRD Lennujaamas võimalik 24 tundi ööpäevas.
Sixtiga Norrat avastamas Stjordaleni piirkond on ilmselt enim tuntud oma kauni Steinvikholm lossi tõttu, mis asub Skatvali poolsaarel. Seal leidsid 16. sajandil aset mitmed Norra ajalooliselt tähtsad sündmused. Teine tuntud sihtpunkt on Hegra kindlus, mis ehitati 20. sajandi esimeses osas. Muidugi tasub külastada ka kaunist jõeäärset Trondheimi linna, kus on Norra kuulsaim gooti-stiilis kirik Nidaros. Seal on ohtralt väikseid poekesi, mis teevad linna eriliseks. Teadusmuuseumis saavad kõik külastajad ka ise eksperimentides kaasa lüüa. 1816. aastal ehitatud Trondelagi teater on siiani kasutuses ning see on Skandinaavia vanim teater. Iga-aastaselt toimub Trondheim Jazz Orchestra festival, mis toob sinna külalisi paikadest üle kogu maailma.  Auto rentimine on parim viis Norra loodusega tutvumiseks ja rohelusse sõitmiseks. Sixt autorent muudab teie reisi meeldejäävaks ja liiklemise lihtsaks!
Show more

Hea teada esindusest Trondheim Vaernes Lennujaam rentides

Mis on esinduses Trondheim Vaernes Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Trondheim Vaernes Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Trondheim Vaernes Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Trondheim Vaernes Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,6
462 hinnangu põhjal
Sixti esinduses
(4,8)
Tee Sixti
(4,7)
Sõiduk
(4,6)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Taycan
Porsche Taycan
Ford Explorer 4WD Aut.
Ford Explorer 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.
Porsche Cayenne 4WD Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Trondheim Vaernes Lennujaam

Kas esinduses Trondheim Vaernes Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Trondheim Vaernes Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Trondheim Vaernes Lennujaam

Näita rohkem