Autorent
Alesund Lennujaam
Kokkuvarisemine
Norra // Vigra // Alesund Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Alesund Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: P.boks Vigra Lufthavn
  6040 Vigra NO +47-92290550
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: AES
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.08:00 - 23:00
Riigipühad08:00 - 23:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Autorent Ålesundi Lennujaamas

Kui maandute Ålesundi Lennujaamas Norras, siis auto rentimine Sixtist on parim viis edasi liikumiseks. Usume, et meie juurest leiab sobiva rendiauto iga klient, pole vahet kas reisite lõbu või töö eesmärgil – olemas on erineva hinnaklassiga lai valik sõidukeid ja need on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu internetis või meie mobiiliäpi vahendusel. Muidugi saate oma valitud autole rentida juurde ekstravarustust, mis muudab teel oleku veel mugavamaks. Meie valikus on näiteks navigatsioonisüsteemid ja laste turvatoolid. Olemas on ka erinevad kindlustuspaketid ning lisajuhi võimalus, kui peaksite roolis olemisest väsima. Lihtsalt märkige rendilepingusse nende nimed, kes rooli istuvad. Ärge muretsege transpordi pärast, kui jõuate Ålesundi Lennujaama, Sixt autorent hoolitseb selle eest. Võite kindel olla, et leiate meilt parima hinna ja kvaliteedi suhtega pakkumise.

Info Ålesundi Lennujaama kohta

Ålesundi Lennujaama (rahvusvahelise lühendi järgi AES) tuntakse ka Ålesund Vigra Lennujaamana, kuna see asub Vigras Lääne-Norras. 1958. aastal avatud lennujaam teenindas algselt riigisiseseid lende, kuid tänapäeval väljuvad sealt ka rahvusvahelised regulaarsed lennud. Sihtkohtade hulgas on näiteks Oslo, Amsterdam, Kopenhaagen ning hooajaliselt ka Türgi kuurortid. Aastas käib sealt läbi ligi miljon reisijat. Rentige Ålesundi Lennujaamast auto ja tutvuge ümbrusega. Rendiauto kättesaamine ja tagastus on väikese lisatasu eest võimalik ööpäevaringselt, nii saate muretult reisiplaane teha.

Ümbruse avastamiseks on rendiauto parim valik

Piirkond lennujaama ümbruses on tuntud oma kauniste saarte poolest. Ka Vigra ise on saar, kus külastajad saavad nautida vaikseid randasid ja loodust. Sõitke näiteks Alnesi või Erkna majakate juurde, mis juhivad pimedas meremeeste teed. Tegemist on ajaloolise piirkonnaga, kust sai alguse Norra iseseisev riik. Kõikidel siin läheduses asuvatel saartel on populaarne kalapüük ning saared on omavahel ühendatud sildade, tunnelite või praamiliiklusega. Avastamist on seal kandis küllalt ja auto rentimine muudab selle äärmiselt mugavaks. Fjellstua vaateplatvormilt avaneb kogu piirkonnale lummav vaade, mis on eriti kaunis päikesetõusul või -loojangul. Sixt autorent Ålesundi Lennujaamast annab teile liikumisvabaduse.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.08:00 - 23:00
Riigipühad08:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Alesund Lennujaam AES P.boks Vigra Lufthavn 6040 Vigra 62.556790, 6.112920 +47-92290550

Sixt asukoht Alesund Lennujaam AES

P.boks Vigra Lufthavn
6040 Vigra
 
Telefoni nr. +47-92290550

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus