Autorent
Poznan Lennujaam
Kokkuvarisemine
Poola // Poznan // Poznan Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Poznan Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Bukowska 285
  60-189 Poznan PL +48-61-8471468
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: POZ
Lahtioleku ajad
Es. - Re.09:00 - 23:00
Pü.13:00 - 21:00
Riigipühad10:00 - 20:00
 
 24 h tagastus

Rentige auto Poznani Lennujaama Sixtist!

Parim viis Poznani Lennujaamast teekonna alustamiseks on auto rentimine Sixti esindusest. Endale sobiva auto saate broneerida vaid mõne klikiga meie veebilehel või Sixti mobiiliäpi vahendusel. Saadaval on lai valik uusi ja kvaliteetseid sõidukeid. Olemas on väiksed linnaautod, mis sobivad hästi üksi või väiksema seltskonnaga sõitmiseks. Suurematele gruppidele pakume mahukaid luukpärasid. Romantiliseks puhkusereisiks võite rentida ka sportautosid või kabriolette. Lisaks on saadaval ka mugavad džiibid ning mahukad veoautod. Meie valikust leiate kindlasti endale sobiva sõiduki taskukohase hinnaga. Vajadusel saate autole valida täiendavat lisavarustust. Kui reisite väikeste lastega, siis saate sõidud turvalisemaks muuta turvatoolide- ja hällidega. Võõrastes paikades aitavad teil õige tee leida navigatsioonisüsteemid. Valikus on ka erinevad kindlustuspaketid, kaasa arvatud spetsiaalne kindlustus noortele alla 25-aastastele juhtidele.

Info Poznani Lennujaama külastajatele

Poznani Lennujaam (rahvusvahelise lühendi järgi POZ) asub Poznani keskusest 5 kilomeetri kaugusel lääne suunas. Kõige mugavam viis teekonna alustamiseks on auto rentimine Poznani Lennujaama Sixtist. Lennujaam teenindab üle 1,6 miljoni reisija aastas ning lennuühendus on paljude suurte linnadega. Sixti esindus asub lennujaama uues terminalis saabuvate lendude hallis väljapääsu kõrval. Seal ootab teid meie abivalmis meeskond, et saaksite aega kulutamata rendiauto võtmed kätte ja Poznani Lennujaamast teele asuda. Auto tagastamine on meie esinduses võimalik 24 tundi ööpäevas.

Võtke ümbrusest maksimum Sixti rendiautoga!

Peale seda, kui olete Poznani Lennujaama Sixtist oma rendiauto kätte saanud, ootab teid ees palju vaatamisväärsusi. Poznan on Poola vanim linn ning oluline kultuurikeskus. Linna südames asub keskaegne vanalinn, kus võiks külastada eelkõige Poznani raekoda, mitmeid kirikuid ja huvitavaid muuseume. Vanalinnast eemale jääb Ostrow Tumski saar, millel asub 10. sajandist pärinev võimas Poznani katedraal. Võite sõita ka äärelinnas asuva Malta järve äärde, kus asuvad veepark ja loomaaed. Teisele poole linna jäävad aga Poznani botaanikaaed ja sõjatehnika muuseum ning külastamata ei tohiks jätta ka Poznani rahvusmuuseumi, mis on üks Poola suurimaid muuseume. Kõige mugavam viis Poznani linnaga tutvumiseks on auto rentimine Poznani Lennujaama Sixtist.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.09:00 - 23:00
Pü.13:00 - 21:00
Riigipühad10:00 - 20:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Poznan Lennujaam POZ Bukowska 285 60-189 Poznan 52.414830, 16.826020 +48-61-8471468

Sixt asukoht Poznan Lennujaam POZ

Bukowska 285
60-189 Poznan
 
Telefoni nr. +48-61-8471468

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus