Autorent esinduses Poznan Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Poznan Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Poznan Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Poznan Lennujaam

Aadress

Bukowska 285, 60-189 Poznan, Poola
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Teisip
09:00 - 23:55
Kolmap - Reede
09:00 - 23:00
Pühap
14:00 - 23:55
Riigipühad
14:00 - 23:55

Teenused esinduses: Poznan Lennujaam

Rentige auto Poznani Lennujaama Sixtist!

Rentige auto Poznani Lennujaama Sixtist!

Parim viis Poznani Lennujaamast teekonna alustamiseks on auto rentimine Sixti esindusest. Endale sobiva auto saate broneerida vaid mõne klikiga meie veebilehel või Sixti mobiiliäpi vahendusel. Saadaval on lai valik uusi ja kvaliteetseid sõidukeid. Olemas on väiksed linnaautod, mis sobivad hästi üksi või väiksema seltskonnaga sõitmiseks. Suurematele gruppidele pakume mahukaid luukpärasid. Romantiliseks puhkusereisiks võite rentida ka sportautosid või kabriolette. Lisaks on saadaval ka mugavad džiibid ning mahukad veoautod. Meie valikust leiate kindlasti endale sobiva sõiduki taskukohase hinnaga. Vajadusel saate autole valida täiendavat lisavarustust. Kui reisite väikeste lastega, siis saate sõidud turvalisemaks muuta turvatoolide- ja hällidega. Võõrastes paikades aitavad teil õige tee leida navigatsioonisüsteemid. Valikus on ka erinevad kindlustuspaketid, kaasa arvatud spetsiaalne kindlustus noortele alla 25-aastastele juhtidele.
Info Poznani Lennujaama külastajatele Poznani Lennujaam (rahvusvahelise lühendi järgi POZ) asub Poznani keskusest 5 kilomeetri kaugusel lääne suunas. Kõige mugavam viis teekonna alustamiseks on auto rentimine Poznani Lennujaama Sixtist. Lennujaam teenindab üle 1,6 miljoni reisija aastas ning lennuühendus on paljude suurte linnadega. Sixti esindus asub lennujaama uues terminalis saabuvate lendude hallis väljapääsu kõrval. Seal ootab teid meie abivalmis meeskond, et saaksite aega kulutamata rendiauto võtmed kätte ja Poznani Lennujaamast teele asuda. Auto tagastamine on meie esinduses võimalik 24 tundi ööpäevas.
Võtke ümbrusest maksimum Sixti rendiautoga! Peale seda, kui olete Poznani Lennujaama Sixtist oma rendiauto kätte saanud, ootab teid ees palju vaatamisväärsusi. Poznan on Poola vanim linn ning oluline kultuurikeskus. Linna südames asub keskaegne vanalinn, kus võiks külastada eelkõige Poznani raekoda, mitmeid kirikuid ja huvitavaid muuseume. Vanalinnast eemale jääb Ostrow Tumski saar, millel asub 10. sajandist pärinev võimas Poznani katedraal. Võite sõita ka äärelinnas asuva Malta järve äärde, kus asuvad veepark ja loomaaed. Teisele poole linna jäävad aga Poznani botaanikaaed ja sõjatehnika muuseum ning külastamata ei tohiks jätta ka Poznani rahvusmuuseumi, mis on üks Poola suurimaid muuseume. Kõige mugavam viis Poznani linnaga tutvumiseks on auto rentimine Poznani Lennujaama Sixtist.
Show more

Hea teada esindusest Poznan Lennujaam rentides

Mis on esinduses Poznan Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Poznan Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Poznan Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Poznan Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,7
126 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(5,0)
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(5,0)
Sixti esinduses
(4,9)

KKK rendi kohta rendikontoris Poznan Lennujaam

Kas esinduses Poznan Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Poznan Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Poznan Lennujaam

Näita rohkem