Autorent
Faro Lennujaam
Kokkuvarisemine
Portugal // Faro // Faro Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Faro Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Aeroporto Faro
  8006-901 Faro PT +351-255-788199
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: FAO
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.06:00 - 24:00
Riigipühad06:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Faro Lennujaam Portugalis

Sixt autorent pakub Faro Lennujaamas suures valikus soodsa hinnaga autosid. Sooja kliima nautijatele sobivad kvaliteetsed kabrioletid ja sportautod, valikus on ökonoomsed linnasõidukid, looduses seiklejatele sobivad hästi neljaveolised maasturid, pakkumises on ka veoautod. Saate oma reisi veelgi mugavamaks muuta, tellides juurde ekstravarustuse, nagu näiteks navigatsiooniseadmed, mis juhatavad teid õigesse kohta, laste turvatoolid, kui reisite perega, katuseraamid spordivarustuse tarbeks, aga ka piiramatu läbisõit. Saadaval on erinevad kindlustuspaketid, seal hulgas spetsiaalselt alla 25-aastasele juhile. Tehke broneering veebilehel, läbi nutitelefoni rakenduse või tulge Sixt autorendi Faro Lennujaama esindusse kohapeal.

Faro Lennujaama info

Faro Lennujaama (FAO) nimetatakse mõnikord ka Algarve Lennujaamaks ja see asub Portugali lõunarannikul, jäädes Faro linnast 4 kilomeetrit lääne poole. Faro lennujaam teenindab aastas ligi 6,5 miljonit reisijat, olles suuruselt riigi kolmas lennujaam. Eriti hõivatud on see suvitushooajal märtsist kuni oktoobrini. Otseühendus on paljude Euroopa suuremate linnadega. Leiate Sixti autorendi kergesti lennujaama autorendi alalt, lihtsalt jälgige meie oranži märki. Abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite võtmed kiirelt kätte ja teekonda jätkata. Teie veelgi paremaks teenindamiseks on auto tagastamine võimalik 24 tundi ööpäevas. Sixt autorent soovib teile Faro Lennujaamast turvalist teekonda.

Avastage ümbrust Sixti autorendiga

Faro on kiirelt areneva Algarve piirkonna keskus. See on üks populaarsemaid turismipiirkondi kogu Euroopas. Ilus rannik mägede ja pikkade valgete liivarandadega meelitab kohale hulgaliselt turiste. Auto rentimine on parim viis ümbruskonnaga omal käel tutvumiseks. Lisaks rannapuhkusele saate valida erinevate aktiivsete tegevuste vahel - siin on head surfi piirkonnad ja golfiväljakud. Rannaäärsed kohvikud, baarid ja restoranid kutsuvad maitsma kohalikku kööki, mis on rikas mereandide ja maitsvate puuviljade poolest. Ükskõik, kas reisid perega või sõpradega, igaüks leiab endale sobivad võimalused. Faro ajalooline vanalinn on ilus ja kompaktne oma valgete hoonete ja kitsaste tänavatega. Siin on teatreid, galeriisid ja muuseume. Faro on ka tudengilinn, kus käib vilgas ööelu. Parim viis kogu piirkonnaga tutvumiseks on auto rentimine Faro Lennujaama Sixtist!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.06:00 - 24:00
Riigipühad06:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Faro Lennujaam FAO Aeroporto Faro 8006-901 Faro 37.020165, -7.968325 +351-255-788199

Sixt asukoht Faro Lennujaam FAO

Aeroporto Faro
8006-901 Faro
 
Telefoni nr. +351-255-788199

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus