Autorent
Porto Lennujaam
Kokkuvarisemine
Portugal // Porto // Porto Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Porto Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Francisco Sá Carneiro Airport
  4470-558 Maia PT +351-255788199
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: OPO
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.06:00 - 24:00
Riigipühad06:00 - 24:00
 
 24 h tagastus

Autorent Porto Lennujaamas

Maandudes Porto Lennujaamas, saate oma teekonda mugavalt jätkata auto rentimisega Sixtist. Suure valikuga kvaliteetsete sõidukite seast leiate kindlasti midagi just endale sobivat. Pakkumises on luksuslikud kabrioletid ja sportautod, ökonoomsed linnaautod, mahukamad universaalid. Kui reisite grupiga või suurema pagasiga, sobivad võimsad neljaveolised džiibid ning vajadusel saate rentida ka veoautosid. Saate broneerida rendiauto vaid mõne klikiga internetis või mobiilirakenduse vahendusel, kuid muidugi olete oodatud ka Sixt autorendi esindusse kohapeal! Kui soovite lisada ekstravarustust, siis pakume navigatsiooniseadmeid, laste turvatoole, piiramatut kilometraaži, vajadusel saate kasutada lisajuhi teenust, lihtsalt märkige lepingusse, kes autot juhivad. Erinevate taskukohaste kindlustuspakettide seast valige just teile sobiv. Olemas on ka spetsiaalselt alla 25-aastastele juhtidele mõeldud kindlustus. Ootame teid Porto Lennujaama Sixti esindusse.

Porto Lennujaama info

Porto Lennujaam, lühendatult OPO, on tuntud ka kui Francisco Sá Carneiro Lennujaam ja see asub Porto kesklinnast 11 kilomeeteri kaugusel. Kui olete maandunud Porto Lennujaamas ja jõudnud pagasi kättesaamise alale, Sixti teenindajad ootavad väljapääsu kõrval, et suunata teid bussile, mis viib lennujaama Sixti esindusse. Seal ootab meie abivalmis meeskond, kellega koos leiate oma soovidele vastava pakkumise. Teie mugavuse huvides on rendiauto tagastamine võimalik 24 tundi ööpäevas. Porto Lennujaam on väga moderne ja üks kolmest kõige aktiivsemast lennujaamast Portugalis, olles otseühenduses paljude Euroopa suuremate linnadega. Seda külastab aastas ligi 10 miljonit reisijat. Sixt autorent soovib teile Porto Lennujaamast turvalist teekonda.

Rendiautoga Portos ja selle ümbruses

Porto, suuruselt teine linn Portugalis, asub looderannikul, Duoro jõe suudmealal. Linn on väärika ajaloolga ja selle keskus on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse. Seal on palju vaatamisväärsusi, nagu Porto katedraal, erinevatest sajanditest pärit kirikud ja kaupmeeste majad. Samas leiad sealt moodsaid 21 sajandi ehitisi, kuulsaim nendest Rem Coolhaasi Casa da Musica. Kohalik köök ja kuulsad portveinid ootavad proovimist. Nii linnas kui kauni loodusega ümbruses on palju avastamist, rendiauto kasutamine annab selleks parima võimaluse. Sixt autorent Porto Lennujaamast muudab teie reisi meeldejäävaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.06:00 - 24:00
Riigipühad06:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Porto Lennujaam OPO Francisco Sá Carneiro Airport 4470-558 Maia 41.242090, -8.678519 +351-255788199

Sixt asukoht Porto Lennujaam OPO

Francisco Sá Carneiro Airport
4470-558 Maia
 
Telefoni nr. +351-255788199

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus