Autorent
Korsika Ajaccio Lennujaam
Kokkuvarisemine
Prantsusmaa // Ajaccio // Korsika Ajaccio Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Korsika Ajaccio Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Aéroport de Campo dell'oro
  20090 Ajaccio Cedex FR +33-820007498
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: AJA
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.09:00 - 20:00
Riigipühad09:00 - 20:00
 
 24 h tagastus

Autorent Korsika Ajaccio Lennujaamas Prantsusmaal

Korsika on paljude puhkajate meelispaik ning Ajaccio Lennujaama Sixt autorendist leiate suurepärased pakkumised. Kui olete lennukilt maha astunud, siis ootame teid, et teie reis jätkuks võimalikult sujuvalt. Pakume tasemel klienditeenindust ja kvaliteetseid sõidukeid. Pole vahet kas suundute linna või loodusesse – meie valikus on sõidukid alates neljaveolistest džiipidest kuni ökonoomsete linnaautodeni. Tahate nautida kiirust ja luksuslikku sõidukogemust? Selleks sobivad suurepäraselt premium-klassi sportautod või kabrioletid. Rendiauto saate kindlustada just endale sobiva paketiga. Muidugi on saadaval ka lisavarustus, nagu näiteks laste turvatoolid ja navigatsiooniseadmed. Kasutada saab ka lisajuhi teenust, lihtsalt pange lepingusse kirja nimed, kes rooli istuvad. Pool tundi enne Korsika Ajaccio Lennujaama jõudmist saate meie äpi vahendusel valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Tere tulemast Korsika Ajaccio Lennujaama!

Korsika saarel asuv Ajaccio Lennujaam (lühidalt AJA) kannab kuulsa prantsuse vallutaja järgi täispikka nime Ajaccio Napoleon Bonaparte Lennujaam. Sealt on hooajaline lennuühendus paljude Euroopa linnadega, aastaringselt väljuvad riigisisesed lennud Pariisi, Lyoni ja mujale. Just suvisel hooajal on lennujaam väga tihedas töös, aastas teenindab see üle miljoni reisija. Sixti esinduse leiate autorendi keskusest, terminalist väljudes parkimisplatsist üle tee. Auto tagastamine on väikese lisatasu eest võimalik ööpäevaringselt. Ootame teid Korsika Ajaccio Lennujaamas, et saaksite rendiautoga aega kulutamata startida.

Avastage rendiautoga Korsika saart

Vahemeres asuva Korsika pealinn on Ajaccio, kuhu on lennujaamast vaid ligi kuus kilomeetrit – rendiauto viib teid kiirelt ja mugavalt kohale, ükskõik kuhu te sellel kaunil saarel minna soovite. Külastage näiteks Feschi Muuseumit või Maison Bonaparte Majamuuseumi, kus elas see ajalugu muutnud mees koos oma perega. Pealinnast lühikese sõidu kaugusel on Decouvertes Naturelles mereäär, kus saab veeta mõnusa päeva. Calanques de Piana on aga mägine ala, kus saab matkata ja nautida mägede tippudest avanevaid vaateid. Saarel on palju metsasid aga ka traditsioonilised rannikuäärsed linnakesed. Autorent Korsika Ajaccio Lennujaamast on selle kõige avastamiseks suurepärane viis.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.09:00 - 20:00
Riigipühad09:00 - 20:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Korsika Ajaccio Lennujaam AJA Aéroport de Campo dell'oro 20090 Ajaccio Cedex 41.926567, 8.778697 +33-820007498

Sixt asukoht Korsika Ajaccio Lennujaam AJA

Aéroport de Campo dell'oro
20090 Ajaccio Cedex
 
Telefoni nr. +33-820007498

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus