Autorent esinduses Korsika Ajaccio Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Korsika Ajaccio Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Korsika Ajaccio Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Korsika Ajaccio Lennujaam

Aadress

Aéroport de Campo dell'oro, 20090 Ajaccio Cedex, Prantsusmaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 23:00
Riigipühad
07:00 - 23:00

Teenused esinduses: Korsika Ajaccio Lennujaam

Autorent Korsika Ajaccio Lennujaamas Prantsusmaal

Autorent Korsika Ajaccio Lennujaamas Prantsusmaal

Korsika on paljude puhkajate meelispaik ning Ajaccio Lennujaama Sixt autorendist leiate suurepärased pakkumised. Kui olete lennukilt maha astunud, siis ootame teid, et teie reis jätkuks võimalikult sujuvalt. Pakume tasemel klienditeenindust ja kvaliteetseid sõidukeid. Pole vahet kas suundute linna või loodusesse – meie valikus on sõidukid alates neljaveolistest džiipidest kuni ökonoomsete linnaautodeni. Tahate nautida kiirust ja luksuslikku sõidukogemust? Selleks sobivad suurepäraselt premium-klassi sportautod või kabrioletid. Rendiauto saate kindlustada just endale sobiva paketiga. Muidugi on saadaval ka lisavarustus, nagu näiteks laste turvatoolid ja navigatsiooniseadmed. Kasutada saab ka lisajuhi teenust, lihtsalt pange lepingusse kirja nimed, kes rooli istuvad. Pool tundi enne Korsika Ajaccio Lennujaama jõudmist saate meie äpi vahendusel valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Tere tulemast Korsika Ajaccio Lennujaama! Korsika saarel asuv Ajaccio Lennujaam (lühidalt AJA) kannab kuulsa prantsuse vallutaja järgi täispikka nime Ajaccio Napoleon Bonaparte Lennujaam. Sealt on hooajaline lennuühendus paljude Euroopa linnadega, aastaringselt väljuvad riigisisesed lennud Pariisi, Lyoni ja mujale. Just suvisel hooajal on lennujaam väga tihedas töös, aastas teenindab see üle miljoni reisija. Sixti esinduse leiate autorendi keskusest, terminalist väljudes parkimisplatsist üle tee. Auto tagastamine on väikese lisatasu eest võimalik ööpäevaringselt. Ootame teid Korsika Ajaccio Lennujaamas, et saaksite rendiautoga aega kulutamata startida.
Avastage rendiautoga Korsika saart Vahemeres asuva Korsika pealinn on Ajaccio, kuhu on lennujaamast vaid ligi kuus kilomeetrit – rendiauto viib teid kiirelt ja mugavalt kohale, ükskõik kuhu te sellel kaunil saarel minna soovite. Külastage näiteks Feschi Muuseumit või Maison Bonaparte Majamuuseumi, kus elas see ajalugu muutnud mees koos oma perega. Pealinnast lühikese sõidu kaugusel on Decouvertes Naturelles mereäär, kus saab veeta mõnusa päeva. Calanques de Piana on aga mägine ala, kus saab matkata ja nautida mägede tippudest avanevaid vaateid. Saarel on palju metsasid aga ka traditsioonilised rannikuäärsed linnakesed. Autorent Korsika Ajaccio Lennujaamast on selle kõige avastamiseks suurepärane viis.
Show more

Hea teada esindusest Korsika Ajaccio Lennujaam rentides

Mis on esinduses Korsika Ajaccio Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Korsika Ajaccio Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Korsika Ajaccio Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Korsika Ajaccio Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Latest premium additions to the fleet

Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
BMW M5
BMW M5
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
Porsche Panamera
Porsche Panamera
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan

KKK rendi kohta rendikontoris Korsika Ajaccio Lennujaam

Kas esinduses Korsika Ajaccio Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Korsika Ajaccio Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Korsika Ajaccio Lennujaam

    Näita rohkem