Autorent esinduses Bordeaux Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Bordeaux Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Bordeaux Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Bordeaux Lennujaam

Aadress

Avenue René Cassin Parking de Location, 33700 Merignac, Prantsusmaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 23:30
Riigipühad
07:00 - 23:30

Teenused esinduses: Bordeaux Lennujaam

Autorent Bourdeaux Lennujaamas

Autorent Bourdeaux Lennujaamas

Rendi auto Bourdeaux Lennujaamast ja sõida nautima seda Prantsusmaa linna ning selle ümbrust. Sixt pakub erinevaid sedaane, luukpärasid ning džiipe.Valikus on ka sportautod ja kabrioletid. Leiate nii luksusmarkide autosid kui ka ökonoomsemaid ja soodsamaid variante, kindlasti midagi oma vajadustele ja eelarvele vastavat. Lisaks meile laiale autovalikule pakume me ka erinevaid lisasid, et teie auto rentimise kogemus oleks veelgi mugavam ning saaksite muretult teel olla. Lisade hulgas on näiteks piiramatu kilometraaž, navigatsioonisüsteemid ja ka erinevad kindlustuspaketid, kui teie sõidu ajal peaks midagi juhtuma. Pange tähele, et sõiduki ettebroneerimisel ei saa valida kindlat sõiduki mudelit, vaid kategooria. Pool tundi enne Bourdeaux Lennujaama jõudmist saate meie äpi vahendusel valida ka täpse mudeli, mida soovite.
Tere tulemast Bourdeaux Lennujaama Sixti esindusse! Bourdeaux Lennujaam (BOD) on tuntud ka kui Bordeaux–Mérignac Lennujaam. See on üks paljudest Prantsusmaa suurtest lennujaamadest ja on peamine transpordipunkt Bordeaux ja ka Volotea piirkonnas. Kui soovite kiirelt linna jõuda, siis just auto rentimine Bourdeaux Lennujaamast on selleks mugavaim viis, linn jääb 12 kilomeetrit lääne poole ning sinna sõit võtab ligikaudu pool tundi. Sixt autorendi esinduse leiate saabumiste terminali esimeselt korruselt.
Alustage reisi auto rentimisega Bourdeaux Lennujaamast Bourdeaux on Edela-Prantsusmaa tuntud linn, vaatamisväärsusi on ümbruses küllaga ning rendiauto on selleks parim transpordiviis. Pole vahet, kas suundute avastama seda imelist linna või teisi kohti kaunil Prantsusmaal, autorent Bourdeaux Lennujaamast võimaldab teil oma reisi kiiresti ja mugavalt jätkata. Linn on kuulus gooti stiilis katedraali Saint-André poolest ja lisaks on seal palju tähelepanuväärseid muuseume, nagu näiteks Musée des Beaux-Arts de Bordeau. Kõndige Garonne jõe kallastel, mida ümbritsevad imelised pargid ja sõitke autoga üle 450 meetri pikkuse Ponte de Pierre kivisilla, kust avaneb pimedas väga kaunis vaade kogu linnale. Mereäär jääb linnast 50 kilomeetri kaugusele ning teekonnal on palju järvesid ning kaunis loodus. Samuti on tegemist tuntud veinipiirkonnaga, kus on ohtralt viinamarjaistandusi. Nautige oma teekonda Sixtiga!
Show more

Hea teada esindusest Bordeaux Lennujaam rentides

Mis on esinduses Bordeaux Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Bordeaux Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Bordeaux Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Bordeaux Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,7
2499 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sixti esinduses
(4,8)
Sõiduki üleandmine
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Panamera
Porsche Panamera
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
BMW X3M40
BMW X3M40
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
BMW M440i
BMW M440i
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Bordeaux Lennujaam

Kas esinduses Bordeaux Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Bordeaux Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Bordeaux Lennujaam

Näita rohkem