Autorent
Caen-Carpiquet Lennujaam
Kokkuvarisemine
Prantsusmaa // Caen // Caen-Carpiquet Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Caen-Carpiquet Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Route de Caumont
  14650 Carpiquet FR +33-261180058
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: CFR
Lahtioleku ajad
Es. - Re.09:00 - 12:00
 14:30 - 17:30
 
 24 h tagastus

Autorent Caen-Carpiquet Lennujaamas Prantsusmaal

Kui reisite Normandias ja soovite rentida auto, siis Sixt ootab teid Caen-Carpiquet Lennujaamas. Pakume soodsa hinnaga sõidukeid, mis on kvaliteetsed ja uusimad mudelid. Valikus on sõiduautod (nii sedaanid kui luukpärad), sportautod, kabrioletid ning ka maasturid. Sixt autorent pakub teile kindlasti midagi sobivat, vaadake siitsamast meie veebist viimaseid pakkumisi. Lisaks laiale valikule sõidukitele on saadaval ka lisavarustuse rent. Navigatsioonisüsteemid muudavad õige teel leidmise lihtsaks ning kui reisite lastega, siis on olemas turvatoolid. Kõik autod tulevad standardkindlustusega, kuid saate valida ka kõiki kahjusid hõlmava paketi. Sixtis on oodatud ka alla 25-aastased juhid, kellele on eraldi kindlustus. Auto rentimine läbi interneti või mobiiliäpi on vaid mõne kliki kaugusel. Pange tähele, et broneerimisel Caen-Carpiquet Lennujaamast valite rendiauto kategooria, kuid mitte täpset mudelit.

Caen-Carpiquet Lennujaama info

Caen-Carpiquet Lennujaam (lühidalt CFR) on väike regionaalne lennujaam, kust on lähimasse linna Caeni kuus kilomeetrit – auto rentimine on kiire viis stardiks. Lennud väljuvad sealt näiteks Lyoni ja Londonisse. Sixti esinduse leiate väljumiste osast, seal ootavad teid meie abivalmis ja rõõmsad klienditeenindajad. Saate allkirjastada lepingu, rendiauto võtmed kätte ning mugavalt Caen-Carpiquet Lennujaamast teed alustada. Lisaks jagavad meie klienditeenindajad teile soovi korral näpunäiteid ümbrusesse jäävate ajaveetmisvõimaluste kohta.

Tuuritage ümbruses koos Sixtiga

Põhja-Prantsusmaal asuvas Normandia regioonis on palju näha ja avastada, auto rentimine annab teile liikumisvabaduse ja sõltumatuse. Caeni linna keskusest leiate imekauni lossi ja erinevaid uhkeid sõjamemoriaale. Ajaloohuvilistel soovitame minna ka Normandia Muuseumisse. Sõitke kuulsa Le Havre sadama juurde, kus kohtuvad Seine jõgi ja Inglise kanal. Selle lähedusse jäävad järsu kaljuservaga Potine du Hoc ning Juno, kus toimusid Teise maailmasõja ajal tähtsad lahingud. Võtke ette sõit läheduses asuvatesse linnadesse nagu Beayeux või Rouen, mis on lennujaamast vaid lühikese sõidu kaugusel. Rannikuäärne Saint-Malo sobib aga suurepäraselt päevaseks väljasõiduks. Kuhu te ka ei suunduks, Sixt autorent Caen-Carpiquet Lennujaamast teeb teel oleku nauditavaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.09:00 - 12:00
 14:30 - 17:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Caen-Carpiquet Lennujaam CFR Route de Caumont 14650 Carpiquet 49.184756, -0.453494 +33-261180058

Sixt asukoht Caen-Carpiquet Lennujaam CFR

Route de Caumont
14650 Carpiquet
 
Telefoni nr. +33-261180058

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus