Autorent
Chambery Lennujaam
Kokkuvarisemine
Prantsusmaa // Chambery // Chambery Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Chambery Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Aéroport de Chambery-Savoie
  73000 Chambery FR +33-479689870
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: CMF
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 12:00
 14:00 - 18:00
La.08:00 - 18:00
Pü.08:00 - 12:00
 
 24 h tagastus

Autorent Chambery Lennujaamas Prantsusmaal

Sixt autorent on mugav lahendus neile, kes maanduvad Chambery Lennujaamas ning soovivad autoga edasi liikuda. Pakume erinevate sõidukite uusimaid mudeleid. Teiste hulgas on esindatud tootjad nagu BMW, Mercedes-Benz ja Volkswagen. Saadaval on rendiautod alates väikestest kompaktsetest linnaautodest kuni võimsate neljaveoliste džiipideni. Luksuslikku sõidukogemust pakuvad aga kabrioletid ja sportautod. Saate siinsamas meie veebilehel või äpis valida just endale sobiva pakkumise. Saate oma sõidukogemuse veelgi paremaks teha, valides juurde ekstravarustust. Sixt pakub näiteks laste turvatoole, navigatsiooniseadmeid ning palju muud. Kindlustuspakettide hulgast saate valida just endale sobivaima. Pange tähele, et rendiauto broneerimisel Chambery Lennujaamast valite kategooria, kuid mitte täpset mudelit.

Tere tulemast Chambery Lennujaama!

1960. aastal tööd alustanud Chambery Lennujaama (CMF) tuntakse ka nimega Chambéry-Savoie Lennujaam. See üsnagi väike lennujaam teenindab hulgaliselt hooajalisi lende erinevatesse paikadesse, nende hulgas näiteks Moskva, Kopenhaagen, Tel Aviv ja paljud teised. Aastas läbib CMFi üle 200,000 reisija. Sixti leiate lennujaama parkimisplatsi kõrvalt. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite aega kulutamata võtmed kätte ja rendiauto roolis Chambery Lennujaamast teed alustada. Auto tagastamine on selles esinduses väikese lisatasu eest võimalik ööpäevaringselt.

Mida ümbruses näha ja teha

Chambery on kaunis linn Kagu-Prantsusmaal Rhône-Alpes regioonis. Linna vaatamisväärsuste hulka kuulub keskaegne tänav Rue Basse du Château ning palju galeriisid ja muuseume. Linn on samuti tuntud oma suurepäraste restoranide, kultuuriürituste ja ööelu poolest. Auto rentimine on väga lihtne ja mugav viis ringi liikumiseks, siis saate tutvuda linna erinevate osadega ning ka linnapiirist väljapoole jäävaga. Matkake näiteks Leysse jõe kallastel. Rhône-Alpes on maalilise ümbrusega ajalooliselt tähtis paik. Leiate sealt palju väikseid külasid ja kaugel ei ole ka Itaalia ja Šveitsi piirid. Seal asub kõrgete tippudega mäestik, kus talvisel ajal saab harrastada suusatamist ja lumelauasõitu, meie juurest saate rentida vajadusel ka auto suusaboksi. Chambery Lennujaama Sixt muudab reisil olemise lihtsaks ja stressivabaks.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 12:00
 14:00 - 18:00
La.08:00 - 18:00
Pü.08:00 - 12:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Chambery Lennujaam CMF Aéroport de Chambery-Savoie 73000 Chambery 45.638830, 5.884840 +33-479689870

Sixt asukoht Chambery Lennujaam CMF

Aéroport de Chambery-Savoie
73000 Chambery
 
Telefoni nr. +33-479689870

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus