Autorent
La Rochelle Lennujaam
Kokkuvarisemine
Prantsusmaa // La Rochelle // La Rochelle Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent La Rochelle Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: La Rochelle Ile De Ré Aéroport
  17000 La Rochelle FR +33-820007498
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: LRH
Lahtioleku ajad
Es. - Te.10:00 - 12:00
Re.16:00 - 17:30
 
 24 h tagastus

Rentige auto La Rochelle Lennujaamast Prantsusmaal

La Rochelle Lennujaama Sixtis on olemas rendiautod igale hinnaklassile ning kõik mudelid on uued ja kvaliteetsed. Tehke broneering siinsamas meie veebilehel või mobiilirakenduses ja saate osa tasemel klienditeenindusest ning kvaliteetsetest sõidukitest. Olenevalt sellest, kui suur on teie seltskond, palju on teil pagasit ja mida teha soovite, pakume erinevaid sedaane ja luukpärasid. Kui vajate võimsust, siis on saadaval sportautod ja džiibid ning päikesepaiste nautijatele on olemas kabrioletid. Loomulikult saab juurde rentida ka ekstravarustust, mis teeb teel oleku veelgi meeldivamaks. Valikus on näiteks laste turvatoolid ja õige tee leidmisel on abiks navigatsiooniseade. Kindlustuspakettide hulgast saate valida endale sobivaima ja on olemas ka lisajuhi teenus, kui peaksite sõidust puhata soovima. Lihtsalt märkige lepingusse ära, kes rooli istuvad. Selleks, et teie teekond La Rochelle Lennujaamast edasi oleks võimalikult mugav, kasutage Sixt autorenti!

La Rochelle Lennujaama (LRH) info

Samanimelisest linnast 2.5 kilomeetri kaugusel asuv La Rochelle Lennujaam on Charente-Maritime regiooni suurim. Lennud käivad näiteks Londonisse, Lyoni ning Genevasse. See teenindab muuhulgas ka Île de Ré saart, mis on ühendatud sillaga ja kuhu mugavalt rendiautoga kohale jõuab. Meie esinduse leiate, kui väljute peahoonest, see jääb vasakut kätt. Sixt autorendi abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite lepingu allkirjastada ning aega kulutamata La Rochelle Lennujaamast teele asuda.

Kuhu minna La Rochelles ja selle ümbruses

Biskaia lahe ääres asuv La Rochelle on populaarne reisisihtkoht, kuna seal on kaunis arhitektuur ja väga mõnus kliima. Võtke ette sõit vanasse Vieuxi sadamasse, mille ümbruses asuvad paljud linna kõige silmapaistvamad hooned. Tegemist on ajaloolise kaubanduslinnaga, kus on alati olnud tähtsal kohal kalapüük. Proovige kindlasti kohaliku kööki ja maitsvaid mereande. Lastega peredel soovitame minna La Rochelle Akvaariumimaailma. Võtke ette ka lühike sõit Île de Ré saarele, kust leiate võluvad liivarannad, võimaluse veeta aega looduses ja matkata. Avastage ümbrust Sixt autorendiga La Rochelle Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Te.10:00 - 12:00
Re.16:00 - 17:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht La Rochelle Lennujaam LRH La Rochelle Ile De Ré Aéroport 17000 La Rochelle 46.177750, -1.194420 +33-820007498

Sixt asukoht La Rochelle Lennujaam LRH

La Rochelle Ile De Ré Aéroport
17000 La Rochelle
 
Telefoni nr. +33-820007498

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus