Autorent esinduses Lyon St Exupéry Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Lyon St Exupéry Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Lyon St Exupéry Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Lyon St Exupéry Lennujaam

Aadress

100 Rue d'Autriche, BP 154, 69125 Colombier Saugnieu, Prantsusmaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
06:30 - 00:00
Laup
07:00 - 00:00
Pühap
08:00 - 00:00
Riigipühad
08:00 - 00:00

Teenused esinduses: Lyon St Exupéry Lennujaam

Autorent Lyon St Exupéry Lennujaamas

Autorent Lyon St Exupéry Lennujaamas

Nautige päikest ja kaunist ümbrust rendiautoga Lyon St Exupéry Lennujaamast. Pakume laia valikut erinevaid autosid ja ekstravarustust, mille hulgast leiab endale sobiva variandi igaüks. Valikus on ökonoomsed linnaautod, peredele sobivad mahukad luukpära mudelid ning linnast väljapoole jääva avastamiseks sobivad neljaveolised džiibid. Päikesenautijaid ootavad kabrioletid ning luksusliku sõidukogemuse saab sportauto roolis. Tehke rendiauto endale käepäraseks lisadega. Pakume näiteks laste turvatoole ja navigatsiooniseadmeid. Muidugi saate valida just endale sobiva kindlustuspaketi. Kohapeal ootab teid ka Express lett, mis aitab vältida järjekordasid, kui olete teinud online broneeringu. Pange tähele, et auto rentimisel Lyon St Exupéry Lennujaamast valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit. Pool tundi enne esindusse jõudmist saate Sixti mobiilirakenduse vahendusel valida täpse mudeli, mida soovite.
Lyon St Exupéry Lennujaama informatsioon 1975. aastal rajatud Lyoni Lennujaam (rahvusvahelise lühendi järgi LYS) on rahvusvaheline lennujaam, mis teenindab Auvergne-Rhône-Alpes regiooni. Lyoni linna on 20 kilomeetrit, auto rentimine on kiire ja mugav viis kohale jõudmiseks. Lennud väljuvad paljudesse Euroopa sihtkohtadesse ning mujale maailmas. Sixti jõudmiseks võtke terminali 2 tasandilt 0 shuttle ühendus, mis kannab nime Loueurs. Kolmandas peatuses maha minnes leiategi meie esinduse, kus ootavad teid abivalmis klienditeenindajad, et saaksite rendiauto võtmed kiirelt kätte ja Lyon St Exupéry Lennujaamast teed alustada.
Avastage rendiautoga Lyoni ja selle ümbrust Lyon on elav ja kaunis linn Lõuna-Prantsusmaal, mis kuulub ka UNESCO maailmapärandite nimekirja – seal on palju silmapaistvat arhitektuuri ja kuulsaid ehitisi, nagu näiteks St Johni katedraal, Notre-Dame de Fourvière basiilika ja Pont Lafayette. Kui olete huvitatud ajaloost, siis minge Gallo-Rooma Muuseumisse või Fourvière antiikteatrisse. Kui soovite nautida linnasisest rohelust, siis Parc de la Tete d'Or võlub roosiaedade, järve ja loomaaiaga. Auto rentimine Lyoni Lennujaamast on mugav lahendus ka neile, kes soovivad sõita Rhone-Alpesi regiooni mägedesse, mis on populaarsed matkamiseks ning talvel ka suusatamiseks. Sixt autorent Lyoni Lennujaamast on ringi liikumiseks parim valik!
Show more

Hea teada esindusest Lyon St Exupéry Lennujaam rentides

Mis on esinduses Lyon St Exupéry Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Lyon St Exupéry Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Lyon St Exupéry Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Lyon St Exupéry Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,7
4628 hinnangu põhjal
Sõiduki üleandmine
(4,8)
Sixti esinduses
(4,8)
Sõiduki tagastamine
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan
BMW X3M40
BMW X3M40
BMW M5
BMW M5
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
Porsche Panamera
Porsche Panamera
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
BMW M440i
BMW M440i
Land Rover Defender
Land Rover Defender

KKK rendi kohta rendikontoris Lyon St Exupéry Lennujaam

Kas esinduses Lyon St Exupéry Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Lyon St Exupéry Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?