Autorent
Marseille Lennujaam
Kokkuvarisemine
Prantsusmaa // Marseille // Marseille Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Marseille Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: BP 55 AP de Marseille, P 11
  13728 Marignane Cedex FR +33-484070062
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: MRS
Lahtioleku ajad
Es. - Ne.07:30 - 23:30
Re.07:30 - 24:00
La. - Pü.07:30 - 23:30
Riigipühad07:30 - 23:30
 
 24 h tagastus

Rentige auto Marseille Lennujaama Sixtist

Alustage oma reisi auto rentimisega Sixti esindusest Marseille Lennujaamas. Broneeringu tegemine on imelihtne ja käib meie veebilehel või mobiiliäpis vaid mõne minutiga. Sixtis ootab teid lai valik sõidukeid alates ökonoomsetest linnaautodest kuni võimsate džiipideni. Romantilisel puhkusereisil viibijatele on valikus kabrioletid ja sportautod. Suuremad grupid või perega reisijad mahutavad ennast koos pagasiga luukpära mudelitesse. Kui otsite head pakkumist ja kvaliteeti, siis meie esindusest leiate kindlasti midagi enda vajadustele ja eelarvele vastavat. Autole saate juurde valida just enda vajadustele vastavat ekstravarustust. Kasutada saab ka lisajuhi teenust, kui te soovite roolis olemisest puhata. Lihtsalt märkige rendilepingusse, kes autot juhivad. Turvatunde tagamiseks on saadaval erinevad kindlustuspaketid. Pool tundi enne oma rendiautole järgi tulemist Marseille Lennujaamas on teil võimalus Sixti äpi kaudu valida täpne mudel, mida soovite.

Tere tulemast Marseille Lennujaama!

Marseille Lennujaam (lühidalt MRS) teenindab Provence-Alpes-Côte d'Azuri regiooni Lõuna-Prantsusmaal. Marseille keskusesse on 27 kilomeetrit – auto rentimine on mugavaim viis stardiks. See lennujaam teenindab üle 8 miljoni reisija aastas ning lennuühendus on paljude suuremate linnadega. Sixti esinduse leiate rahvusvaheliste saabumiste hallist number 1. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite rendiauto võtmed kätte ja aega kulutamata teele asuda. Kui olete teinud online-broneeringu, siis saate kasutada Express letti, mis aitab vältida järjekordasid. Sixt autorent soovib teile turvalist teekonda.

Nautige ümbrust Sixti rendiautoga

Marseille on võluv linn, millel on huvitav ajaloopärand. See on üks Euroopa vanimaid linnasid ja seal on tunda erinevate ajastute ja rahvuste mõjutusi. Seda võib näha nii toidukultuuris kui arhitektuuris. Leiate linnast palju erinevaid muuseume ja galeriisid. Vieux-Port on sadam, mida kaitsevad kaks vana kindlust. Seal saate nautida mere lähedust ja külastada sinna äärde jäävaid tasemel restorane ja kohvikuid. Noailles rajoon on üks Marseille linna põnevamaid, seal on palju araabia ning hiina poode ning seal asuv värvikas turg on kohe kindlasti külastamist väärt. Ka linnast väljapoole jääb ääretult palju kultuuririkkaid ja kauneid paikasid. Sixt autorent Marseille Lennujaamast muudab liiklemise lihtsaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Ne.07:30 - 23:30
Re.07:30 - 24:00
La. - Pü.07:30 - 23:30
Riigipühad07:30 - 23:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Marseille Lennujaam MRS BP 55 AP de Marseille, P 11 13728 Marignane Cedex 43.441660, 5.223450 +33-484070062

Sixt asukoht Marseille Lennujaam MRS

BP 55 AP de Marseille, P 11
13728 Marignane Cedex
 
Telefoni nr. +33-484070062

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Sõiduki tagastamisel erinev aadress

Aéroport Marseille-Provence
13700 Marignane
 

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus
 • Express lett

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus