Autorent esinduses Marseille Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Marseille Lennujaam

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Marseille Lennujaam, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Marseille Lennujaam

Aadress

BP 55 AP de Marseille, P 11, 13728 Marignane Cedex, Prantsusmaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Neljap
07:30 - 23:30
Reede
07:30 - 00:00
Laup - Pühap
07:30 - 23:30
Riigipühad
07:30 - 23:30

Teenused esinduses: Marseille Lennujaam

Rentige auto Marseille Lennujaama Sixtist

Rentige auto Marseille Lennujaama Sixtist

Alustage oma reisi auto rentimisega Sixti esindusest Marseille Lennujaamas. Broneeringu tegemine on imelihtne ja käib meie veebilehel või mobiiliäpis vaid mõne minutiga. Sixtis ootab teid lai valik sõidukeid alates ökonoomsetest linnaautodest kuni võimsate džiipideni. Romantilisel puhkusereisil viibijatele on valikus kabrioletid ja sportautod. Suuremad grupid või perega reisijad mahutavad ennast koos pagasiga luukpära mudelitesse. Kui otsite head pakkumist ja kvaliteeti, siis meie esindusest leiate kindlasti midagi enda vajadustele ja eelarvele vastavat. Autole saate juurde valida just enda vajadustele vastavat ekstravarustust. Kasutada saab ka lisajuhi teenust, kui te soovite roolis olemisest puhata. Lihtsalt märkige rendilepingusse, kes autot juhivad. Turvatunde tagamiseks on saadaval erinevad kindlustuspaketid. Pool tundi enne oma rendiautole järgi tulemist Marseille Lennujaamas on teil võimalus Sixti äpi kaudu valida täpne mudel, mida soovite.
Tere tulemast Marseille Lennujaama! Marseille Lennujaam (lühidalt MRS) teenindab Provence-Alpes-Côte d'Azuri regiooni Lõuna-Prantsusmaal. Marseille keskusesse on 27 kilomeetrit – auto rentimine on mugavaim viis stardiks. See lennujaam teenindab üle 8 miljoni reisija aastas ning lennuühendus on paljude suuremate linnadega. Sixti esinduse leiate rahvusvaheliste saabumiste hallist number 1. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite rendiauto võtmed kätte ja aega kulutamata teele asuda. Kui olete teinud online-broneeringu, siis saate kasutada Express letti, mis aitab vältida järjekordasid. Sixt autorent soovib teile turvalist teekonda.
Nautige ümbrust Sixti rendiautoga Marseille on võluv linn, millel on huvitav ajaloopärand. See on üks Euroopa vanimaid linnasid ja seal on tunda erinevate ajastute ja rahvuste mõjutusi. Seda võib näha nii toidukultuuris kui arhitektuuris. Leiate linnast palju erinevaid muuseume ja galeriisid. Vieux-Port on sadam, mida kaitsevad kaks vana kindlust. Seal saate nautida mere lähedust ja külastada sinna äärde jäävaid tasemel restorane ja kohvikuid. Noailles rajoon on üks Marseille linna põnevamaid, seal on palju araabia ning hiina poode ning seal asuv värvikas turg on kohe kindlasti külastamist väärt. Ka linnast väljapoole jääb ääretult palju kultuuririkkaid ja kauneid paikasid. Sixt autorent Marseille Lennujaamast muudab liiklemise lihtsaks!
Show more

Hea teada esindusest Marseille Lennujaam rentides

Mis on esinduses Marseille Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Marseille Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Marseille Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Marseille Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,6
4436 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sõiduki tagastamine
(4,7)
Sixti esinduses
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
Land Rover Defender
Land Rover Defender
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW M5
BMW M5
BMW X3M40
BMW X3M40
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
Porsche Panamera
Porsche Panamera
BMW M440i
BMW M440i
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Marseille Lennujaam

Kas esinduses Marseille Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Marseille Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?