Autorent
Montpellier Lennujaam
Kokkuvarisemine
Prantsusmaa // Montpellier // Montpellier Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Montpellier Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Aeroport Montpellier Mediterr.
  34130 Mauguio FR +33-820007498
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: MPL
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.08:00 - 22:30
Riigipühad08:00 - 22:30
 
 24 h tagastus

Autorent Montpellieri Lennujaamas Prantsusmaal

Auto rentimine Montpellieri Lennujaama Sixtist on hea otsus. Leiate meie laiast valikust just enda vajadustele vastava rendiauto. Pakume uusimaid mudeleid ja kvaliteetseid autobrände. Olemas on ökonoomsed linnasõidukid, luksuslikud sedaanid, mahukad luukpärad ja ka neljaveolised džiibid. Valikust ei puudu ka sportautod ja kabrioletid. Kui soovite lisada ekstravarustust, siis pakume navigatsiooniseadmeid ja erinevas vanuses laste turvatoole. Saate valida just endale sobiva kindlustuspaketi ja on olemas ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Juhul, kui peaksite roolis olemisest väsima, siis saab kasutada lisajuhi teenust, lihtsalt märkige lepingusse nende nimed, kes rooli istuvad. Auto broneerimine läbi mobiilirakenduse või interneti võtab vaid mõne minuti. Pool tundi enne Montpellieri Lennujaama jõudmist saate meie äpi kaudu valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Montpellieri Lennujaama (MPL) info

Montpellieri Lennujaama tuntakse ka nimega Montpellier–Méditerranée Lennujaam. See teenindab Languedoc-Roussilloni regiooni, reisijate arvult on tegemist suuruselt kümnenda lennujaamaga riigis. Montpellieri kesklinna on seitse kilomeetrit – auto rentimine on edasi liikumiseks kiireim viis. Sixti esinduse leiate lennujaama peauksest väljudes vasakut kätt, autorendi keskusest. Sixti tunnete ära oranži tunnusvärvi järgi. Kui olete teinud online-broneeringu, siis on teie kiireks teenindamiseks olemas Express lett ning saate võtmed kätte juba mõne minutiga. Pole vahet, kas reisite töö või lõbu eesmärgil, rendiauto Montpellieri Lennujaamast on hea viis stardiks.

Sixtiga ümbrust avastamas

Lõuna-Prantsusmaal asuvas Mauguio piirkonnas, kuhu jääb Montpellieri Lennujaam, on palju avastamist – auto rentimine annab liikumisvabaduse ja sõltumatuse, te ei pea sõltuma kallitest taksodest ja tülikast ühistranspordist. Linnas kohtuvad kaunis arhitektuur, kuid samal on seal tunda ka modernsust. Põhiliste vaatamisväärsuste hulka kuuluvad Place de la Comédie väljak, Musée Fabre ja elegantne Château de Flaugergues. Suviti toimub seal populaarne Festival de Radio France et Montpellier, kus saab kuulda klassikalist- ja jazzmussikat. Sõitke rendiautoga ka linnast väljapoole, saate kõikjal nautida maitsvat Vahemere kööki ja maalilist ümbrust. Sixt autorent Montpellieri Lennujaamast muudab teel oleku mugavaks ja stiilseks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.08:00 - 22:30
Riigipühad08:00 - 22:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Montpellier Lennujaam MPL Aeroport Montpellier Mediterr. 34130 Mauguio 43.577740, 3.959980 +33-820007498

Sixt asukoht Montpellier Lennujaam MPL

Aeroport Montpellier Mediterr.
34130 Mauguio
 
Telefoni nr. +33-820007498

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus