Autorent esinduses Montpellier Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Montpellier Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Montpellier Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Montpellier Lennujaam

Aadress

Aeroport Montpellier Mediterr., 34130 Mauguio, Prantsusmaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
08:00 - 23:00
Riigipühad
08:00 - 23:00

Teenused esinduses: Montpellier Lennujaam

Autorent Montpellieri Lennujaamas Prantsusmaal

Autorent Montpellieri Lennujaamas Prantsusmaal

Auto rentimine Montpellieri Lennujaama Sixtist on hea otsus. Leiate meie laiast valikust just enda vajadustele vastava rendiauto. Pakume uusimaid mudeleid ja kvaliteetseid autobrände. Olemas on ökonoomsed linnasõidukid, luksuslikud sedaanid, mahukad luukpärad ja ka neljaveolised džiibid. Valikust ei puudu ka sportautod ja kabrioletid. Kui soovite lisada ekstravarustust, siis pakume navigatsiooniseadmeid ja erinevas vanuses laste turvatoole. Saate valida just endale sobiva kindlustuspaketi ja on olemas ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Juhul, kui peaksite roolis olemisest väsima, siis saab kasutada lisajuhi teenust, lihtsalt märkige lepingusse nende nimed, kes rooli istuvad. Auto broneerimine läbi mobiilirakenduse või interneti võtab vaid mõne minuti. Pool tundi enne Montpellieri Lennujaama jõudmist saate meie äpi kaudu valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Montpellieri Lennujaama (MPL) info Montpellieri Lennujaama tuntakse ka nimega Montpellier–Méditerranée Lennujaam. See teenindab Languedoc-Roussilloni regiooni, reisijate arvult on tegemist suuruselt kümnenda lennujaamaga riigis. Montpellieri kesklinna on seitse kilomeetrit – auto rentimine on edasi liikumiseks kiireim viis. Sixti esinduse leiate lennujaama peauksest väljudes vasakut kätt, autorendi keskusest. Sixti tunnete ära oranži tunnusvärvi järgi. Kui olete teinud online-broneeringu, siis on teie kiireks teenindamiseks olemas Express lett ning saate võtmed kätte juba mõne minutiga. Pole vahet, kas reisite töö või lõbu eesmärgil, rendiauto Montpellieri Lennujaamast on hea viis stardiks.
Sixtiga ümbrust avastamas Lõuna-Prantsusmaal asuvas Mauguio piirkonnas, kuhu jääb Montpellieri Lennujaam, on palju avastamist – auto rentimine annab liikumisvabaduse ja sõltumatuse, te ei pea sõltuma kallitest taksodest ja tülikast ühistranspordist. Linnas kohtuvad kaunis arhitektuur, kuid samal on seal tunda ka modernsust. Põhiliste vaatamisväärsuste hulka kuuluvad Place de la Comédie väljak, Musée Fabre ja elegantne Château de Flaugergues. Suviti toimub seal populaarne Festival de Radio France et Montpellier, kus saab kuulda klassikalist- ja jazzmussikat. Sõitke rendiautoga ka linnast väljapoole, saate kõikjal nautida maitsvat Vahemere kööki ja maalilist ümbrust. Sixt autorent Montpellieri Lennujaamast muudab teel oleku mugavaks ja stiilseks!
Show more

Hea teada esindusest Montpellier Lennujaam rentides

Mis on esinduses Montpellier Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Montpellier Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Montpellier Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Montpellier Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,7
1458 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sõiduki üleandmine
(4,7)
Sixti esinduses
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
Land Rover Defender
Land Rover Defender
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
BMW X3M40
BMW X3M40
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L

KKK rendi kohta rendikontoris Montpellier Lennujaam

Kas esinduses Montpellier Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Montpellier Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?