Autorent
Mulhouse Bale Lennujaam
Kokkuvarisemine
Prantsusmaa // Mulhouse // Mulhouse Bale Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Mulhouse Bale Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Aeroport de Bale-Mulhouse
  68300 Saint-Louis FR +33-820007498
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: MLH
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 23:00
La.08:00 - 16:00
Pü.08:00 - 23:00
Riigipühad08:00 - 23:00
 
 24 h tagastus

Rentige auto Mulhouse Bale Lennujaamast Prantsusmaal

Auto rentimine Mulhouse Bale Lennujaamast on suurepärane reisi algus, kui kasutate Sixti teenuseid. Meie valikus on erinevaid mudeleid, mille hulgast leiavad sobiva sõiduki nii puhkusele suundujad kui ärireisijad. Need, kes tahavad võimsust ja nelikvedu, saavad valida meie džiipide hulgast, aga muidugi on saadaval ka väikesed ja ökonoomsed linnaautod. Olemas on ka kabrioletid ja sportautod. Meie autopargis on esindatud luksusmargid nagu Mercedes ja BMW. Muidugi pakume autodele ka vajalikke lisasid, nagu näiteks navigatsioonisüsteem, lapse turvatool või lisajuhi teenus. Järjekordade vältimiseks on meie Mulhouse Bale Lennujaama autorendi esinduses Express lett, et saaksite kiiresti edasi liikuda, kui olete eelnevalt online-broneeringu teinud.

Mulhouse Bale Lennujaama info

Ida-Prantsusmaal Grand Est regioonis asuv EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg Lennujaam teenindab lisaks Prantsusmaale ka Baseli piirkonda Šveitsis ja Freiburgi Saksamaal. Seetõttu on sellel ka kolm erinevat lühendit: BSL (Šveitsi), MLH (Prantsusmaa) and EAP (rahvusvaheline). Aastas teenindab see üle seitsme miljoni reisija ja lennud väljuvad paljudesse sihtkohtadesse üle maailma. Auto rentimine on parim viis stardiks, ükskõik kuhu te sealt ka ei suundu – head ühendused on kõigi kolme riigi ja nende lähimate linnadega. Sixti esinduse leiate lennujaama Prantsusmaa poole saabumiste hallist. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite rendiauto võtmed kiirelt kätte ja Mulhouse Bale Lennujaamast edasi sõita.

Kohad, mida ümbruses külastada

Mulhouse Bale Lennujaama asukoht on sealt auto rentimiseks lihtsalt suurepärane paik. Nii saate liikuda just sinna, kuhu ise soovite ja seda omas tempos. Saate suunduda näiteks Šveitsi mägedesse suusatama, minna maalilistesse Alsatia küladesse või hoopis Saksamaa maakohtadesse. Šveitsi jääv Saint Louis on modernne linn, mida peetakse ka Baseli äärelinnaks. Seal on palju kultuuriatraktsioone. Igal aastal toimub linnas suurim karneval kogu riigis. Baselist leiate aga tähtsaid ajaloolisi monumente ja muuseume. Sixt autorent EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg Lennujaamast on ümbrusega tutvumiseks mugavaim viis. Saate nautida ümbrust ning ka teel olekut.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 23:00
La.08:00 - 16:00
Pü.08:00 - 23:00
Riigipühad08:00 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Mulhouse Bale Lennujaam MLH Aeroport de Bale-Mulhouse 68300 Saint-Louis 47.599290, 7.532280 +33-820007498

Sixt asukoht Mulhouse Bale Lennujaam MLH

Aeroport de Bale-Mulhouse
68300 Saint-Louis
 
Telefoni nr. +33-820007498

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus