Autorent esinduses Mulhouse Bale Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Mulhouse Bale Lennujaam

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Mulhouse Bale Lennujaam, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Mulhouse Bale Lennujaam

Aadress

Aeroport de Bale-Mulhouse, 68300 Saint-Louis, Prantsusmaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Neljap
08:00 - 21:00
Reede
08:00 - 18:00
Laup
08:00 - 12:00

Teenused esinduses: Mulhouse Bale Lennujaam

Rentige auto Mulhouse Bale Lennujaamast Prantsusmaal

Rentige auto Mulhouse Bale Lennujaamast Prantsusmaal

Auto rentimine Mulhouse Bale Lennujaamast on suurepärane reisi algus, kui kasutate Sixti teenuseid. Meie valikus on erinevaid mudeleid, mille hulgast leiavad sobiva sõiduki nii puhkusele suundujad kui ärireisijad. Need, kes tahavad võimsust ja nelikvedu, saavad valida meie džiipide hulgast, aga muidugi on saadaval ka väikesed ja ökonoomsed linnaautod. Olemas on ka kabrioletid ja sportautod. Meie autopargis on esindatud luksusmargid nagu Mercedes ja BMW. Muidugi pakume autodele ka vajalikke lisasid, nagu näiteks navigatsioonisüsteem, lapse turvatool või lisajuhi teenus. Järjekordade vältimiseks on meie Mulhouse Bale Lennujaama autorendi esinduses Express lett, et saaksite kiiresti edasi liikuda, kui olete eelnevalt online-broneeringu teinud.
Mulhouse Bale Lennujaama info Ida-Prantsusmaal Grand Est regioonis asuv EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg Lennujaam teenindab lisaks Prantsusmaale ka Baseli piirkonda Šveitsis ja Freiburgi Saksamaal. Seetõttu on sellel ka kolm erinevat lühendit: BSL (Šveitsi), MLH (Prantsusmaa) and EAP (rahvusvaheline). Aastas teenindab see üle seitsme miljoni reisija ja lennud väljuvad paljudesse sihtkohtadesse üle maailma. Auto rentimine on parim viis stardiks, ükskõik kuhu te sealt ka ei suundu – head ühendused on kõigi kolme riigi ja nende lähimate linnadega. Sixti esinduse leiate lennujaama Prantsusmaa poole saabumiste hallist. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite rendiauto võtmed kiirelt kätte ja Mulhouse Bale Lennujaamast edasi sõita.
Kohad, mida ümbruses külastada Mulhouse Bale Lennujaama asukoht on sealt auto rentimiseks lihtsalt suurepärane paik. Nii saate liikuda just sinna, kuhu ise soovite ja seda omas tempos. Saate suunduda näiteks Šveitsi mägedesse suusatama, minna maalilistesse Alsatia küladesse või hoopis Saksamaa maakohtadesse. Šveitsi jääv Saint Louis on modernne linn, mida peetakse ka Baseli äärelinnaks. Seal on palju kultuuriatraktsioone. Igal aastal toimub linnas suurim karneval kogu riigis. Baselist leiate aga tähtsaid ajaloolisi monumente ja muuseume. Sixt autorent EuroAirport Basel Mulhouse Freiburg Lennujaamast on ümbrusega tutvumiseks mugavaim viis. Saate nautida ümbrust ning ka teel olekut.
Show more

Hea teada esindusest Mulhouse Bale Lennujaam rentides

Mis on esinduses Mulhouse Bale Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Mulhouse Bale Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Mulhouse Bale Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Mulhouse Bale Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,8
1472 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sixti esinduses
(4,8)
Sõiduk
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

BMW M440i
BMW M440i
BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan
BMW X3M40
BMW X3M40
BMW M5
BMW M5
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Land Rover Defender
Land Rover Defender
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)

KKK rendi kohta rendikontoris Mulhouse Bale Lennujaam

Kas esinduses Mulhouse Bale Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Mulhouse Bale Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Mulhouse Bale Lennujaam

Näita rohkem