Autorent
Nantes Atlantique Lennujaam
Kokkuvarisemine
Prantsusmaa // Nantes // Nantes Atlantique Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Nantes Atlantique Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Aéroport Nantes Atlantique
  44340 Bouguenais FR +33-820007498
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: NTE
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 23:30
La.08:00 - 22:30
Pü.10:00 - 23:30
Riigipühad10:00 - 22:30
 
 24 h tagastus

Tere tulemast Nantes Atlantique Lennujaama Sixt autorenti!

Kõik Nantes Atlantique Lennujaama suundujad saavad kasutada autorendi teenust Sixtist. Pakume soodsa hinnaga erinevate autode uusi mudeleid, saadaval on džiibid, kabrioletid, sportautod ja ka kompaktsed linnaautod. Kui otsite kvaliteetset rendiautot, siis Sixt Nantesi Lennujaamas on õige valik. On saadaval nii luksusmudelid kui ka soodsamad variandid, esindatud on teiste hulgas automargid nagu BMW ja Mercedes-Benz. Muidugi saate juurde võtta vajaliku lisavarustuse. Navigatsioonisüsteemid aitavad probleemideta Prantsusmaa teedel õige suuna leida ning erinevas vanuses laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Erinevate kindlustuspakettide hulgast saate valida just enda vajadustele vastava, saadaval on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Tehke broneering mõne klikiga internetis või mobiilirakenduse vahendusel. Pool tundi enne Nantes Atlantique Lennujaama jõudmist saate meie mobiiliäpis valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.

Nantes Atlantique Lennujaama info

Nantes Atlantique Lennujaam (rahvusvahelise lühendi järgi NTE) on Lääne-Prantsusmaa hõivatuim lennujaam. See teenindab aastas üle 4,5 miljoni reisija ning lennuühendus on olemas paljude Euroopa suuremate linnadega. NTE teenindab Nantesi linna, kuhu on ligi 10 km – auto rentimine on suurepärane viis edasi liikumiseks. Meie esinduse leiate teise halli väljapääsu juurest, kus asub autorendi keskus, Sixti oranž tunnusvärv ei jää märkamatuks. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite võtmed kätte ja rendiauto roolis Nantes Atlantique Lennujaamast teed jätkata. Auto tagastamine on selles esinduses võimalik ööpäevaringselt.

Võtke ümbrusest maksimum rendiautoga

Peale seda, kui olete Bouguenais asuvast Nantesi Lennujaamast auto rentinud, siis ootab teid ees palju avastamist. Kui olete koos lastega, siis soovitame teil külastada Parc de Loisirs Le Labyrinthe lõbustusparki, kus jätkub tegevust tervele perele kogu päevaks. Loire jõe kaldal asuv Nantes on kaunis linn, millel on pikk ajalugu. Tour Bretagne pilvelõhkuja otsast avaneb kaunis vaade kogu linnale. Klassikalist kunsti saab imetleda Musée des Beaux-Arts de Nantesis või Musée Dobrées. Rendiautoga on mugav avastada ka ümbrusesse jäävaid maakohti. Sixt autorent Nantes Atlantique Lennujaamast muudab teel oleku mugavaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 23:30
La.08:00 - 22:30
Pü.10:00 - 23:30
Riigipühad10:00 - 22:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Nantes Atlantique Lennujaam NTE Aéroport Nantes Atlantique 44340 Bouguenais 47.156944, -1.607778 +33-820007498

Sixt asukoht Nantes Atlantique Lennujaam NTE

Aéroport Nantes Atlantique
44340 Bouguenais
 
Telefoni nr. +33-820007498

Asukoha plaan - kuidas meid leida

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Vali sõiduk iPhone'ga enne kättesaamist
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus