Autorent esinduses Nantes Atlantique Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Nantes Atlantique Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Nantes Atlantique Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Nantes Atlantique Lennujaam

Aadress

Aéroport Nantes Atlantique, 44340 Bouguenais, Prantsusmaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
07:00 - 23:30
Laup - Pühap
08:00 - 23:30
Riigipühad
08:00 - 23:30

Teenused esinduses: Nantes Atlantique Lennujaam

Tere tulemast Nantes Atlantique Lennujaama Sixt autorenti!

Tere tulemast Nantes Atlantique Lennujaama Sixt autorenti!

Kõik Nantes Atlantique Lennujaama suundujad saavad kasutada autorendi teenust Sixtist. Pakume soodsa hinnaga erinevate autode uusi mudeleid, saadaval on džiibid, kabrioletid, sportautod ja ka kompaktsed linnaautod. Kui otsite kvaliteetset rendiautot, siis Sixt Nantesi Lennujaamas on õige valik. On saadaval nii luksusmudelid kui ka soodsamad variandid, esindatud on teiste hulgas automargid nagu BMW ja Mercedes-Benz. Muidugi saate juurde võtta vajaliku lisavarustuse. Navigatsioonisüsteemid aitavad probleemideta Prantsusmaa teedel õige suuna leida ning erinevas vanuses laste turvatoolid ja -hällid muudavad teie teekonna turvaliseks. Erinevate kindlustuspakettide hulgast saate valida just enda vajadustele vastava, saadaval on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Tehke broneering mõne klikiga internetis või mobiilirakenduse vahendusel. Pool tundi enne Nantes Atlantique Lennujaama jõudmist saate meie mobiiliäpis valida täpse rendiauto mudeli, mida soovite.
Nantes Atlantique Lennujaama info Nantes Atlantique Lennujaam (rahvusvahelise lühendi järgi NTE) on Lääne-Prantsusmaa hõivatuim lennujaam. See teenindab aastas üle 4,5 miljoni reisija ning lennuühendus on olemas paljude Euroopa suuremate linnadega. NTE teenindab Nantesi linna, kuhu on ligi 10 km – auto rentimine on suurepärane viis edasi liikumiseks. Meie esinduse leiate teise halli väljapääsu juurest, kus asub autorendi keskus, Sixti oranž tunnusvärv ei jää märkamatuks. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite võtmed kätte ja rendiauto roolis Nantes Atlantique Lennujaamast teed jätkata. Auto tagastamine on selles esinduses võimalik ööpäevaringselt.
Võtke ümbrusest maksimum rendiautoga Peale seda, kui olete Bouguenais asuvast Nantesi Lennujaamast auto rentinud, siis ootab teid ees palju avastamist. Kui olete koos lastega, siis soovitame teil külastada Parc de Loisirs Le Labyrinthe lõbustusparki, kus jätkub tegevust tervele perele kogu päevaks. Loire jõe kaldal asuv Nantes on kaunis linn, millel on pikk ajalugu. Tour Bretagne pilvelõhkuja otsast avaneb kaunis vaade kogu linnale. Klassikalist kunsti saab imetleda Musée des Beaux-Arts de Nantesis või Musée Dobrées. Rendiautoga on mugav avastada ka ümbrusesse jäävaid maakohti. Sixt autorent Nantes Atlantique Lennujaamast muudab teel oleku mugavaks!
Show more

Hea teada esindusest Nantes Atlantique Lennujaam rentides

Mis on esinduses Nantes Atlantique Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Nantes Atlantique Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Nantes Atlantique Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Nantes Atlantique Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,7
3421 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,9)
Sixti esinduses
(4,8)
Sõiduki tagastamine
(4,8)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes EQV (Electric)
Mercedes EQV (Electric)
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Mercedes-Benz V-Class Aut.
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW M5
BMW M5
BMW M440i
BMW M440i
Land Rover Defender
Land Rover Defender
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
BMW 840 Convertible
BMW 840 Convertible

KKK rendi kohta rendikontoris Nantes Atlantique Lennujaam

Kas esinduses Nantes Atlantique Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Nantes Atlantique Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Nantes Atlantique Lennujaam

Näita rohkem