Autorent esinduses Nizza Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Nizza Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Nizza Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Nizza Lennujaam

Aadress

Terminal 1/Terminal 2, 06200 Nice, Prantsusmaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 00:00
Riigipühad
07:00 - 00:00

Teenused esinduses: Nizza Lennujaam

Autorent Nizza Lennujaamas Prantsusmaal

Autorent Nizza Lennujaamas Prantsusmaal

Sixt Nizza Lennujaamas pakub teile parimat autorendi teenust, leides just teie eelarvele ja vajadustele vastava rendiauto, et saaksite mugavalt lennujaamast oma teed alustada. Meie esinduses on lai valik erinevaid autosid. Kui soovite linnas ringi sõita, siis on olemas ökonoomsed ja väiksed linnasõidukid. Suuremate gruppide ja perede jaoks on olemas suurema mahutavusega autod, kuhu panna ilusti ka kogu pagas. Neile, kes soovivad nautida päikest ja Nizza kaunist ilma, on ideaalseks valikuks sportautod või kabrioletid. Auto rentimisel Nizza Lennujaamast on muidugi võimalus valida oma soovitud autole juurde ka lisasid, nagu näiteks piiramatu kilometraaž, navigatsioonisüsteem ja muidugi erinevad kindlustuspaketid. On olemas ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Kõik selleks, et teie reis võimalikult hästi kulgeks.
Nizza Lennujaama (NCE) info Nizza Lennujaam on Prantsusmaa üks hõivatumaid lennujaamasid, kust käib igal aastal läbi ligi 13 miljonit reisijat. Seda tuntakse ka Nizza Côte d'Azuri Rahvusvahelise Lennujaamana ning see jääb linnast vaid 10 minutilise sõidu kaugusele, seega auto rentimine on kiire viis linna jõudmiseks. Sixt autorendi Nizza Lennujaamas leiate terminali nr 2 ees asuvast autorendi keskusest. Meie abivalmis klienditeenindajad ootavad teid, et saaksite võtmed kätte ning teele asuda. Auto tagastamine on võimalik ööpäevaringselt.
Rendiautoga Nizzat ja ümbruskonda avastamas See Lõuna-Prantsusmaa linn on Prantsusmaa osa alates 1860. aastast, enne kuulus Nizza Itaaliale. Seega on linn põnev paik, kus on mõlema kultuuri mõjutusi. Vanalinn (Vieille Ville) lummab kauni arhitektuuriga ning rannajoon koos mööda selle äärt kulgeva promenaadiga on äärmiselt romantiline. Castle mäe otsa ronides näete seda kõike ülevalt poolt. Kui rendite auto Nizza Lennujaamast, siis on palju sihtkohti kuhu edasi liikuda. Vaid 30 kilomeetri kaugusele jääb linnriik Monaco, mis võlub oma luksuslikkuse ja säraga. Ida poole sõites jõuate aga peagi Itaalia piirini ning seal kandis on palju vaimustavaid väikseid külasid. Peatuge rendiautoga kohtades, kus on suurepärane kohalik köök ja külalislahked inimesed. Kuhu iganes te teel ei oleks, siis Sixt autorent Nizza Lennujaamast on parim viis reisi nautimiseks!
Show more

Hea teada esindusest Nizza Lennujaam rentides

Mis on esinduses Nizza Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Nizza Lennujaam peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Nizza Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Nizza Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,4
7880 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,6)
Sõiduki tagastamine
(4,6)
Sixti esinduses
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Porsche Panamera
Porsche Panamera
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
BMW X3M40
BMW X3M40
BMW X2 M35i
BMW X2 M35i
BMW M5
BMW M5
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
Land Rover Defender
Land Rover Defender
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
BMW M440i
BMW M440i

KKK rendi kohta rendikontoris Nizza Lennujaam

Kas esinduses Nizza Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Nizza Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?