Autorent
Perpignan-Rivesaltes Lennujaam
Kokkuvarisemine
Prantsusmaa // Perpignan // Perpignan-Rivesaltes Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Perpignan-Rivesaltes Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Avenue Maurice Bellonte
  66000 Perpignan FR +33-468613434
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: PGF
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:30 - 22:00
La.08:30 - 19:30
Pü.08:30 - 22:00
Riigipühad09:15 - 22:00
 
 24 h tagastus

Autorent Perpignan-Rivesaltes Lennujaamas

Kui maandute Perpignan-Rivesaltes Lennujaamas, siis Sixt autorent ootab teid, et teie teekond saaks meeldiva stardi. Sixtis on olemas rendiautod igale hinnaklassile ning kõik mudelid on uued ja kvaliteetsed. Tehke broneering siinsamas meie veebilehel või mobiilirakenduses ja saate osa tasemel klienditeenindusest ning kvaliteetsetest sõidukitest. Meil on olemas ka premium-brändide mudelid nagu BMW ja Mercedes-Benz. Olenevalt sellest, kui suur on teie seltskond, palju on teil pagasit ja mida teha soovite, pakume erinevaid sedaane ja luukpärasid. Olemas on ka neljaveolised maasturid, sportautod ja kabrioletid. Loomulikult saab rendiautole juurde võtta vajaliku ekstravarustuse, mis teeb teie stardi Perpignan-Rivesaltes Lennujaamast veelgi meeldivamaks. Valikus on näiteks laste turvatoolid ja õige tee leidmisel on abiks navigatsiooniseade. Sixt teeb Perpignan-Rivesaltes Lennujaamast auto rentimise lihtsaks!

Mida teada Perpignan-Rivesaltes Lennujaamast

Perpignan–Rivesaltes Lennujaama (lühidalt PGF) tuntakse ka Llabanère Lennujaamana. Tegemist on üsna väikse lennujaamaga, mis asub Languedoc-Roussillon regioonis. Aastaringi on lennuühendus Pariisiga, suvisel hooajal ka paljude teiste kohtadega. Lähedal asuvad linnad Perpignan and Rivesaltes, kuhu jõudmiseks on auto rentimine kõige lihtsam viis. Sixti esinduse leiate saabumiste hallist. Teeme kõik selleks, et saaksite võimalikult kiiresti Perpignan-Rivesaltes Lennujaamast rendiautoga edasi sõita ning tagastus on võimalik ööpäevaringselt.

Avastage rendiautoga Lõuna-Prantsusmaad

Perpignani lähistel asuv Perpignan-Rivesaltes Lennujaam on ideaalne stardipunkt neile, kes tahavad nautida Lõuna-Prantsusmaad ja sealset kaunist ümbrust ja rannikut – auto rentimine annab teile liikumisvabaduse. Piirkonnas on palju kauneid randasid, kus on sillerdav vesi ja kuldne liiv. Samuti on seal kandis ringi sõites võimalus külastada mitmeid erinevaid väikseid külasid, mis on äärmiselt võluvad. Saate osta kohalikke suveniire ja proovida maitsvat prantsuse kööki. Perpignanis saate jalutada väljakutel ja tänavatel, mida ümbritsevad palmid. Üle tasub vaadata uhke Saint Jeani katedraal. Omaette vaatamisväärsus on 13. sajandist pärinev Mallorca Kuningate loss, sel ajal valitses seal Mallorca Kuningriik ning sellest ajast on linnas tunda ka kataloonia mõjutusi. Teie transpordi eest hoolitseb Sixt autorent Perpignan-Rivesaltes Lennujaamas!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:30 - 22:00
La.08:30 - 19:30
Pü.08:30 - 22:00
Riigipühad09:15 - 22:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Perpignan-Rivesaltes Lennujaam PGF Avenue Maurice Bellonte 66000 Perpignan 42.740440, 2.864480 +33-468613434

Sixt asukoht Perpignan-Rivesaltes Lennujaam PGF

Avenue Maurice Bellonte
66000 Perpignan
 
Telefoni nr. +33-468613434

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus