Autorent esinduses Pariis Charles de Gaulle AP

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Juhised esindusse: Pariis Charles de Gaulle AP

Aadress

Terminal 2, 95711 Paris Roissy, Prantsusmaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
06:00 - 23:00
Riigipühad
06:00 - 23:00

Teenused esinduses: Pariis Charles de Gaulle AP

Autorent Pariisi Charles de Gaulle Lennujaamas

Autorent Pariisi Charles de Gaulle Lennujaamas

Auto rentimine Pariisi Charles de Gaulle Lennujaamast on suurepärane reisi algus, kui kasutate Sixti teenuseid. Meie valikus on erinevaid mudeleid, mille hulgast leiavad sobiva sõiduki nii puhkusele suundujad kui ärireisijad. Need, kes tahavad võimsust ja nelikvedu, saavad valida meie džiipide hulgast, aga muidugi on saadaval ka väikesed ja ökonoomsed linnaautod. Olemas on ka kabrioletid ja sportautod. Meie autopargis on esindatud luksusmargid nagu Mercedes ja BMW. Muidugi pakume autodele ka vajalikke lisasid, nagu näiteks navigatsioonisüsteem, laste turvatool või lisajuhi teenus. Järjekordade vältimiseks on meie Charles de Gaulle autorendi esinduses Express lett, et saaksite kiiresti edasi liikuda.
Charles de Gualle Lennujaam (CDG) Pariisi Charles de Gualle Lennujaam, tuntud ka kui Roissy Lennujaam, on Prantsusmaa suurim lennujaam. See jääb linnast 35 kilomeetri kaugusele, seega ärge raisake aega vaid alustage teekonda rendiautoga. Meie abivalmis klienditeenindajad aitavad teid kõigis autorendiga seotud küsimustes. Sixti esindused asuvad lennujaamas lausa kolmes kohas, seega pole vahet kus te maandute, meie esindus on lühikese tee kaugusel. Teie eriti mugavaks teenindamiseks on rendiauto tagastus Charles de Gualle Lennujaamas võimalik 24 tundi ööpäevas.
Rendiautoga Pariisi ja ümbrust avastamas Pariis on üks maailma populaarsemaid reisisihtkohti, mis võlub oma säraga. Auto rentimine CDG Lennujaamast on mugavaim viis selle linnaga tutvumiseks, siis ei pea te sõltuma ühistranspordist ja kulukatest taksodest. Sõitke rendiautoga mööda Champs-Elyseed ning nähke oma silmaga ära selle otsas asuv kuulus triumfikaar (Arc de Triomphe). Montmartre mäe otsast avaneb kaunis vaade linnale ja sealne boheemlaslik rajoon Sacré-Coeur võlub romantilisusega. Louvre muuseum on koduks paljudele maailmakuulsatele kunstiteostele, eesotsas Leonarda da Vinci maaliga “Mona Lisa”. Keskaegne Notre-Dame katedraal on vaid järjekordne näide selle linna kaunist ja ajaloolisest arhitektuurist. Nautige Pariisi armsaid kohvikuid ja croissante. Linnast väljapoole jääb näiteks ülipopulaarne Pariisi Disneyland, kus on tegevust nii suurtele kui väikestele. Sixt autorent Charles de Gualle Lennujaamast muudab teie reisi meeldejäävaks!
Show more
Hea teada esindusest Pariis Charles de Gaulle AP rentides
Mis on esinduses Pariis Charles de Gaulle AP minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Pariis Charles de Gaulle AP peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Pariis Charles de Gaulle AP.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Pariis Charles de Gaulle AP?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,4
2368 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,7)
Sixti esinduses
(4,6)
Sõiduki tagastamine
(4,5)
KKK rendi kohta rendikontoris Pariis Charles de Gaulle AP
Kas esinduses Pariis Charles de Gaulle AP saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Pariis Charles de Gaulle AP peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?