Autorent esinduses Pariis Charles de Gaulle AP

 

Populaarseim aukohas Pariis Charles de Gaulle AP

* Hinnad arvutati 26.05.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Pariis Charles de Gaulle AP, alates 02.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Pariis Charles de Gaulle AP

Aadress

Terminal 2, 95711 Paris Roissy, Prantsusmaa
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
06:00 - 23:00
Riigipühad
06:00 - 23:00

Teenused esinduses: Pariis Charles de Gaulle AP

Autorent Pariisi Charles de Gaulle Lennujaamas

Autorent Pariisi Charles de Gaulle Lennujaamas

Auto rentimine Pariisi Charles de Gaulle Lennujaamast on suurepärane reisi algus, kui kasutate Sixti teenuseid. Meie valikus on erinevaid mudeleid, mille hulgast leiavad sobiva sõiduki nii puhkusele suundujad kui ärireisijad. Need, kes tahavad võimsust ja nelikvedu, saavad valida meie džiipide hulgast, aga muidugi on saadaval ka väikesed ja ökonoomsed linnaautod. Olemas on ka kabrioletid ja sportautod. Meie autopargis on esindatud luksusmargid nagu Mercedes ja BMW. Muidugi pakume autodele ka vajalikke lisasid, nagu näiteks navigatsioonisüsteem, laste turvatool või lisajuhi teenus. Järjekordade vältimiseks on meie Charles de Gaulle autorendi esinduses Express lett, et saaksite kiiresti edasi liikuda.
Charles de Gualle Lennujaam (CDG) Pariisi Charles de Gualle Lennujaam, tuntud ka kui Roissy Lennujaam, on Prantsusmaa suurim lennujaam. See jääb linnast 35 kilomeetri kaugusele, seega ärge raisake aega vaid alustage teekonda rendiautoga. Meie abivalmis klienditeenindajad aitavad teid kõigis autorendiga seotud küsimustes. Sixti esindused asuvad lennujaamas lausa kolmes kohas, seega pole vahet kus te maandute, meie esindus on lühikese tee kaugusel. Teie eriti mugavaks teenindamiseks on rendiauto tagastus Charles de Gualle Lennujaamas võimalik 24 tundi ööpäevas.
Rendiautoga Pariisi ja ümbrust avastamas Pariis on üks maailma populaarsemaid reisisihtkohti, mis võlub oma säraga. Auto rentimine CDG Lennujaamast on mugavaim viis selle linnaga tutvumiseks, siis ei pea te sõltuma ühistranspordist ja kulukatest taksodest. Sõitke rendiautoga mööda Champs-Elyseed ning nähke oma silmaga ära selle otsas asuv kuulus triumfikaar (Arc de Triomphe). Montmartre mäe otsast avaneb kaunis vaade linnale ja sealne boheemlaslik rajoon Sacré-Coeur võlub romantilisusega. Louvre muuseum on koduks paljudele maailmakuulsatele kunstiteostele, eesotsas Leonarda da Vinci maaliga “Mona Lisa”. Keskaegne Notre-Dame katedraal on vaid järjekordne näide selle linna kaunist ja ajaloolisest arhitektuurist. Nautige Pariisi armsaid kohvikuid ja croissante. Linnast väljapoole jääb näiteks ülipopulaarne Pariisi Disneyland, kus on tegevust nii suurtele kui väikestele. Sixt autorent Charles de Gualle Lennujaamast muudab teie reisi meeldejäävaks!
Show more

Hea teada esindusest Pariis Charles de Gaulle AP rentides

Mis on esinduses Pariis Charles de Gaulle AP minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Pariis Charles de Gaulle AP peate olema vähemalt 18 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Pariis Charles de Gaulle AP.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Pariis Charles de Gaulle AP?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,4
2381 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(4,7)
Sixti esinduses
(4,6)
Sõiduki tagastamine
(4,5)

Latest premium additions to the fleet

Land Rover Defender
Land Rover Defender
BMW M5
BMW M5
BMW X3M40
BMW X3M40
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Land Rover Range Rover Sport Aut.
Mercedes-Benz S580 L
Mercedes-Benz S580 L
Porsche Panamera
Porsche Panamera
Audi E-Tron RS GT (Electric)
Audi E-Tron RS GT (Electric)
BMW X5 M50d
BMW X5 M50d
BMW 7 Series Long version aut.
BMW 7 Series Long version aut.
BMW M550d Sedan
BMW M550d Sedan

KKK rendi kohta rendikontoris Pariis Charles de Gaulle AP

Kas esinduses Pariis Charles de Gaulle AP saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Pariis Charles de Gaulle AP peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?