Autorent
Åre Oestersund Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Åre // Åre Oestersund Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Åre Oestersund Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Åre Östersund Flygplats
  832 96 Frösön SE +46-63120112
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: OSD
Lahtioleku ajad
Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad08:00 - 24:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Autorent Åre Östersundi Lennujaamas

Auto rentimine Åre Östersundi Lennujaamast on parim viis teekonna jätkamiseks, kuna Sixt toob teieni suurepärased pakkumised. Pakutavate kvaliteetsete autode valik on lai, alates neljaveolistest maasturitest lõpetades väikeste ja ökonoomsete linnaautodega. Luksuse nautijatele on olemas sportautod ja kabrioletid. Autode hulgas on esindatud tootjad nagu BMW ja Mercedes-Benz. Muidugi saate oma valitud autole juurde rentida ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem, lapse turvatool või piiramatu kilometraaž. Pakume ka täiendatud kindlustuspakette ning spetsiaalset alla 25-aastaste juhtide mõeldud kindlustust. Broneerige auto vaid mõne klikiga siinsamas meie veebilehel või mobiiliäpis. Pange tähele, et rendiauto broneerimisel Åre Östersundi Lennujaamast valite kategooria, kuid mitte täpset mudelit.

Åre Östersundi Lennujaama info

Åre Östersundi Lennujaam, lühidalt OSD, avati 1958. aastal ning see asub Östersundi lähedal, Åresse on sealt aga 94 kilomeetrit – auto rentimine on kiireim viis stardiks. See teenindab nii riigisiseseid kui ka rahvusvahelisi lende Euroopasse ja Skandinaaviasse, aastas käib sealt läbi üle 400,000 reisija. Sixti leti leiate pagasi kättesaamise ala juurest ning vastavalt teie broneeringule ootab seal teid meie meeskonnaliige, et saaksite võtmed kätte ja turvaliselt teekonda jätkata. Rendiauto tagastamine ja kättesaamine on Åre Östersundi Lennujaamas on võimalik 24 tundi ööpäevas.

Rendiautoga ümbruskonda avastamas

Kui olete Åre Östersundi Lennujaama Sixtist oma rendiauto kätte saanud, siis saate mugavalt teele asuda – Jämtlandi maakonnas on palju teha. Võtke aega, et sõita ringi kohalikus looduses ja peatuge Ändsjöni looduskaitsealal, kus saab harrastada ka linnuvaatlust. Jamtli on kompleks, kus on ühendatud sise- ja vabaõhumuuseum ning seal saab tutvuda rootslaste ajalooga ning ka ise erinevates tegevustes kaasa lüüa, eriti tore on see lastega peredele. Njarka Sami laagris saab aega veeta nii, nagu saamid seda vanasti tegid. Åre põhiliseks tõmbenumbriks on muidugi sealne suusakuurort, kus saab sõita mäesuuskade ning lumelauaga. Sixtist saate autole rentida ka spordivarustuse boksi. Autorent Åre Östersundi Lennujaamast on mugavaim viis liiklemiseks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Pü.07:00 - 24:00
Riigipühad08:00 - 24:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Åre Oestersund Lennujaam OSD Åre Östersund Flygplats 832 96 Frösön 63.198350, 14.497420 +46-63120112

Sixt asukoht Åre Oestersund Lennujaam OSD

Åre Östersund Flygplats
832 96 Frösön
 
Telefoni nr. +46-63120112

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus