Autorent esinduses Åre Oestersund Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Åre Oestersund Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Åre Oestersund Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Åre Oestersund Lennujaam

Aadress

Åre Östersund Flygplats, 832 96 Frösön, Rootsi
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Pühap
07:00 - 00:00
Riigipühad
08:00 - 00:00

Teenused esinduses: Åre Oestersund Lennujaam

Autorent Åre Östersundi Lennujaamas

Autorent Åre Östersundi Lennujaamas

Auto rentimine Åre Östersundi Lennujaamast on parim viis teekonna jätkamiseks, kuna Sixt toob teieni suurepärased pakkumised. Pakutavate kvaliteetsete autode valik on lai, alates neljaveolistest maasturitest lõpetades väikeste ja ökonoomsete linnaautodega. Luksuse nautijatele on olemas sportautod ja kabrioletid. Autode hulgas on esindatud tootjad nagu BMW ja Mercedes-Benz. Muidugi saate oma valitud autole juurde rentida ekstravarustust, nagu näiteks navigatsioonisüsteem, lapse turvatool või piiramatu kilometraaž. Pakume ka täiendatud kindlustuspakette ning spetsiaalset alla 25-aastaste juhtide mõeldud kindlustust. Broneerige auto vaid mõne klikiga siinsamas meie veebilehel või mobiiliäpis. Pange tähele, et rendiauto broneerimisel Åre Östersundi Lennujaamast valite kategooria, kuid mitte täpset mudelit.
Åre Östersundi Lennujaama info Åre Östersundi Lennujaam, lühidalt OSD, avati 1958. aastal ning see asub Östersundi lähedal, Åresse on sealt aga 94 kilomeetrit – auto rentimine on kiireim viis stardiks. See teenindab nii riigisiseseid kui ka rahvusvahelisi lende Euroopasse ja Skandinaaviasse, aastas käib sealt läbi üle 400,000 reisija. Sixti leti leiate pagasi kättesaamise ala juurest ning vastavalt teie broneeringule ootab seal teid meie meeskonnaliige, et saaksite võtmed kätte ja turvaliselt teekonda jätkata. Rendiauto tagastamine ja kättesaamine on Åre Östersundi Lennujaamas on võimalik 24 tundi ööpäevas.
Rendiautoga ümbruskonda avastamas Kui olete Åre Östersundi Lennujaama Sixtist oma rendiauto kätte saanud, siis saate mugavalt teele asuda – Jämtlandi maakonnas on palju teha. Võtke aega, et sõita ringi kohalikus looduses ja peatuge Ändsjöni looduskaitsealal, kus saab harrastada ka linnuvaatlust. Jamtli on kompleks, kus on ühendatud sise- ja vabaõhumuuseum ning seal saab tutvuda rootslaste ajalooga ning ka ise erinevates tegevustes kaasa lüüa, eriti tore on see lastega peredele. Njarka Sami laagris saab aega veeta nii, nagu saamid seda vanasti tegid. Åre põhiliseks tõmbenumbriks on muidugi sealne suusakuurort, kus saab sõita mäesuuskade ning lumelauaga. Sixtist saate autole rentida ka spordivarustuse boksi. Autorent Åre Östersundi Lennujaamast on mugavaim viis liiklemiseks!
Show more

Hea teada esindusest Åre Oestersund Lennujaam rentides

Mis on esinduses Åre Oestersund Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Åre Oestersund Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Åre Oestersund Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Åre Oestersund Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,7
165 hinnangu põhjal
Sõiduk
(4,9)
Tee Sixti
(4,9)
Sixti esinduses
(4,7)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.

KKK rendi kohta rendikontoris Åre Oestersund Lennujaam

Kas esinduses Åre Oestersund Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Åre Oestersund Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Åre Oestersund Lennujaam

Näita rohkem