Autorent
Arvidsjaur Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Arvidsjaur // Arvidsjaur Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Arvidsjaur Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flygplatsen
  933 91 Arvidsjaur SE +46-96021100
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: AJR
Lahtioleku ajad
Es. - Re.09:00 - 21:30
La.12:30 - 13:30
Pü.15:30 - 21:30
Riigipühad15:30 - 21:30
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus
 • rendiauto kontoris Arvidsjaur Lennujaam
 • rendiauto kontoris Arvidsjaur Lennujaam
 • rendiauto kontoris Arvidsjaur Lennujaam

Arvidsjauri Lennujaama autorent ootab teid!

Asuge peale maandumist kiirelt teele, kasutades Sixt autorenti Arvidsjauri Lennujaamast Rootsis. Leiate meie juurest just enda vajadustele vastava sõiduki, olgu selleks kogu pere mahutav või mugava salongiga rendiauto. Meie valikus on erinevad sedaanid, luukpärad ja džiibid. Kvaliteetses autopargis on saadaval nii luksusmarkide sõidukid kui ka ökonoomsed linnaautod. Loomulikult on võimalus lisavarustuse rentimiseks, olgu selleks näiteks navigatsioonisüsteem, lapse turvatool või suusaboks. Kindlustage oma rendiauto just teile sobiva paketiga, et saaksite end Arvidsjauri Lennujaamast edasi sõites turvaliselt tunda. Taskukohaste hindadega pakkumiste hulgas on kindlasti midagi teie eelarvele vastavat. Auto rentimine Arvidsjauri Lennujaamast on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu siinsamas meie veebilehel või nutitelefoni rakenduses.

Arvidsjauri Lennujaama info

Arvidsjauri Lennujaam, lühidalt lihtsalt AJR, on Rootsis Lapimaal asuv lennujaam. See teenindab peamiselt riigisiseseid lende, näiteks Stockholmi vahet, kuid ka hooajalisi lende Saksamaaga. Aastas käib sealt läbi veidi vähem kui 50,000 reisijat. Arvidsjauri keskusesse on lennujaamast vaid 13 kilomeetrit – auto rentimine on igal juhul hea valik. Et saaksite reisi stressivabalt planeerida, siis on rendiauto kättesaamine ja tagastus Arvidsjauri Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt. Sixti meeskond ootab teid, et saaksite võtmed kiirelt kätte ning oma teekonda jätkata.

Sixtiga ümbrust avastamas

Avastage seda Põhja-Rootsisse jäävat regiooni rendiautoga, sest nii jõuate tunduvalt rohkem! Sellel piirkonnal on äärmiselt huvitav kultuuripärand ning erinevaid võimalusi sellest osa saada. Suunduge näiteks Lappstadenisse, kus saab näha seda, kuidas saamid kunagi nendel aladel elasid, seal on ka hästi säilinud 17. sajandist pärit kirik. Talvel saate sõita põhjapõtradega ning kelgukoertega, eriti võluvad vaated avaneva lumistel nõlvadel päikeseloojanguga. Glommerstraski Ajaloomuuseumis on samuti saamide ajaloole pühendatud väljapanek. Suvel saab ümbruskonna järvedel kalastada, looduskaunistel radadel matkata ning nautida puutumata loodust ja vaikset ümbrust. Talved on siin pikad ja lumised ning suved jahedad ja lühikesed. Autorent Arvidsjauri Lennujaamast muudab liiklemise lihtsaks ning reisi meeldejäävaks. Sixt ootab teid!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.09:00 - 21:30
La.12:30 - 13:30
Pü.15:30 - 21:30
Riigipühad15:30 - 21:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Arvidsjaur Lennujaam AJR Flygplatsen 933 91 Arvidsjaur 65.592210, 19.263870 +46-96021100

Sixt asukoht Arvidsjaur Lennujaam AJR

Flygplatsen
933 91 Arvidsjaur
 
Telefoni nr. +46-96021100

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • 4x4
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane 24/7 klienditeenindus