Autorent
Halmstad Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Halmstad // Halmstad Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Halmstad Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Tre Hjärtans väg 12
  302 45 Halmstad SE +46-35227200
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: HAD
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 17:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Tere tulemast Halmstadi Lennujaama autorenti!

Alustage oma reisi Sixt autorendiga Halmstadi Lennujaamast. Leiate meie juurest just enda vajadustele vastava sõiduki, olgu selleks kas mugava salongiga või suure mahutavusega rendiauto, olemas on ka neljaveolised maasturid, kabrioletid ja sportautod. Kvaliteetses autopargis on saadaval nii luksusmarkide sõidukid kui ka ökonoomsed linnaautod. Loomulikult on võimalus lisade rentimiseks, olgu selleks näiteks navigatsioonisüsteem, lapse turvatool või piiramatu kilometraaž. Kindlustage oma rendiauto just teile sobiva paketiga, et saaksite end teel olles turvaliselt tunda. Olemas on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Taskukohaste hindadega pakkumiste hulgas on kindlasti midagi teie eelarvele vastavat. Rendiauto Halmstadi Lennujaamast on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu meie veebilehel või nutitelefoni äpi vahendusel. Pange tähele, et rendiauto broneerimisel Halmstadi Lennujaamast valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit.

Halmstadi Lennujaama info

Halmstadi Lennujaam, lühidalt lihtsalt HAD, asub Rootsi läänerannikul. Peamiselt käivad sealt riigisisesed lennud, näiteks Stockholmi vahet. Halmstadi kesklinna on kõigest kaks kilomeetrit, auto rentimine viib teid sinna vaid mõne minutiga. Andke meile broneeringut tehes teada millal saabute ning meie klienditeenindaja ja auto ootavad teid lennujaama juures, et saaksite aega raiskamata edasi sõita. Teie mugavuse huvides on rendiauto tagastamine Halmstadi Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Rendiautoga Halmstadi ja ümbrust avastamas

Nissani jõe kallastel asuv Halmstad on ligi 60,000 elanikuga ülikoolilinn. 1307. aastal loodud linn oli kunagi tähtis majandus- ja kultuurikeskus ning on seda Lääne-Rootsis ka tänapäeval. Auto rentimine Halmstadi Lennujaamast laseb teil ümbrusest maksimumi võtta. Populaarsete vaatamisväärsuste hulgas, kuhu sõita, on näiteks Galgbergeti vabaõhumuuseum, kus saab ülevaate sellest, kuidas elasid rootslased 16. ja 17. sajandil. Mjellby Muuseumisist leiate aga palju kaasaegset kunsti. Jalutage Nissani jõe kallastel ja sõitke ka mere äärde, kus on puutumata loodusega Tysolandi rand. 145 kilomeetri kaugusele jääb Gothenburgi linn, mis suuruselt teine linn Rootsis. Rentige auto Halmstadi Lennujaamast ja tehke oma reis meeldejäävaks!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 17:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Halmstad Lennujaam HAD Tre Hjärtans väg 12 302 45 Halmstad 56.681115, 12.815004 +46-35227200

Sixt asukoht Halmstad Lennujaam HAD

Tre Hjärtans väg 12
302 45 Halmstad
 
Telefoni nr. +46-35227200

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus