Autorent esinduses Halmstad Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Halmstad Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Halmstad Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Halmstad Lennujaam

Aadress

Tre Hjärtans väg 12, 302 45 Halmstad, Rootsi
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
07:00 - 17:00

Teenused esinduses: Halmstad Lennujaam

Tere tulemast Halmstadi Lennujaama autorenti!

Tere tulemast Halmstadi Lennujaama autorenti!

Alustage oma reisi Sixt autorendiga Halmstadi Lennujaamast. Leiate meie juurest just enda vajadustele vastava sõiduki, olgu selleks kas mugava salongiga või suure mahutavusega rendiauto, olemas on ka neljaveolised maasturid, kabrioletid ja sportautod. Kvaliteetses autopargis on saadaval nii luksusmarkide sõidukid kui ka ökonoomsed linnaautod. Loomulikult on võimalus lisade rentimiseks, olgu selleks näiteks navigatsioonisüsteem, lapse turvatool või piiramatu kilometraaž. Kindlustage oma rendiauto just teile sobiva paketiga, et saaksite end teel olles turvaliselt tunda. Olemas on ka spetsiaalne kindlustus alla 25-aastastele juhtidele. Taskukohaste hindadega pakkumiste hulgas on kindlasti midagi teie eelarvele vastavat. Rendiauto Halmstadi Lennujaamast on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu meie veebilehel või nutitelefoni äpi vahendusel. Pange tähele, et rendiauto broneerimisel Halmstadi Lennujaamast valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit.
Halmstadi Lennujaama info Halmstadi Lennujaam, lühidalt lihtsalt HAD, asub Rootsi läänerannikul. Peamiselt käivad sealt riigisisesed lennud, näiteks Stockholmi vahet. Halmstadi kesklinna on kõigest kaks kilomeetrit, auto rentimine viib teid sinna vaid mõne minutiga. Andke meile broneeringut tehes teada millal saabute ning meie klienditeenindaja ja auto ootavad teid lennujaama juures, et saaksite aega raiskamata edasi sõita. Teie mugavuse huvides on rendiauto tagastamine Halmstadi Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.
Rendiautoga Halmstadi ja ümbrust avastamas Nissani jõe kallastel asuv Halmstad on ligi 60,000 elanikuga ülikoolilinn. 1307. aastal loodud linn oli kunagi tähtis majandus- ja kultuurikeskus ning on seda Lääne-Rootsis ka tänapäeval. Auto rentimine Halmstadi Lennujaamast laseb teil ümbrusest maksimumi võtta. Populaarsete vaatamisväärsuste hulgas, kuhu sõita, on näiteks Galgbergeti vabaõhumuuseum, kus saab ülevaate sellest, kuidas elasid rootslased 16. ja 17. sajandil. Mjellby Muuseumisist leiate aga palju kaasaegset kunsti. Jalutage Nissani jõe kallastel ja sõitke ka mere äärde, kus on puutumata loodusega Tysolandi rand. 145 kilomeetri kaugusele jääb Gothenburgi linn, mis suuruselt teine linn Rootsis. Rentige auto Halmstadi Lennujaamast ja tehke oma reis meeldejäävaks!
Show more

Hea teada esindusest Halmstad Lennujaam rentides

Mis on esinduses Halmstad Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Halmstad Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Halmstad Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Halmstad Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,4
32 hinnangu põhjal
Sõiduki tagastamine
(5,0)
Tee Sixti
(5,0)
Sixti esinduses
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab

KKK rendi kohta rendikontoris Halmstad Lennujaam

Kas esinduses Halmstad Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Halmstad Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?