Autorent
Jönköping Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Jönköping // Jönköping Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Jönköping Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Jönköping Flygplats
  555 93 Jönköping SE +46-36120050
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: JKG
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 16:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Autorent Jönköpingi Lennujaamas Rootsis

Kui olete Jönköpingi Lennujaamas maandunud, siis Sixt autorent ootab teid, et teie reis jätkuks võimalikult sujuvalt. Pakume tasemel klienditeenindust ja kvaliteetseid sõidukeid. Pole vahet, kas suundute linna või loodusesse – meie valikus on sõidukid alates neljaveolistest džiipidest kuni ökonoomsete linnaautodeni. Tahate nautida kiirust ja luksuslikku sõidukogemust? Selleks sobivad suurepäraselt premium-klassi sportautod või kabrioletid. Sixt pakub isegi mikrobusse ja veokeid. Muidugi on saadaval ka lisavarustus- ja teenused ning erinevad kindlustuspaketid. Lastega reisijatele on olemas turvatoolid ning ümbruses probleemideta orienteerumiseks on saadaval navigatsiooniseadmed. Tehke broneering vaid mõne klikiga internetis või Sixti mobiilirakenduses. Oleme kindlad, et leiate just endale sobiva rendiauto. Pange tähele, et broneeringu tegemisel Jönköpingi Lennujaamast valite sõiduki kategooria, mitte täpset rendiauto mudelit.

Jönköpingi Lennujaama info

Jönköpingi Lennujaam (JKG) kannab nime Axamo. Lennujaamast väljuvad nii mõned regulaarsed lennuliinid kui ka hooajalised tšarterlennud. Lennujaam asub Lõuna-Rootsis, vaid 8 kilomeetrit Jönköpingi keskusest, auto rentimine on mugavaim viis stardiks. Stockholmi on sealt 320 kilomeetrit ja Kopenhaagenisse 330 kilomeetrit. Kui olete oma broneeringu teinud, siis Sixti meeskond ootab teid, et saaksite kiiresti võtmed kätte ja oma teekonda alustada – rendiauto ootab teid Jönköpingi Lennujaama saabumiste halli ees.

Sixtiga Rootsit avastamas

Vätterni järve kaldal asuv Jönköping on suurepärane koht rahulikuks puhkuseks. Auto rentimine Jönköpingi Lennujaamast muudab liiklemise lihtsaks, saate kõike omas tempos teha ja sõita ka sinna, kuhu ühistransport teid ei vii. Linna keskmes on kaunis 19. sajandil rajatud Sofia kirik. Tandsticksmuseet on põnev tuletikkude muuseum, mujalt sellist kollektsioone tikke ilmselt ei leia. Linnas ja selle ümbruses on palju kunsti ja käsitööd, mida saate mälestuseks koju kaasa osta. Suvel on võimalus mõnusalt aega veeta Vätternstrandenil, mis on kohaliku järve ääres asuv kaunis rannajoon. Sixt pakub ka piiramatut kilometraaži, seega ei pea te muretsema, kui palju te sõidate. Nautige kaunist loodust ja ümbrust nii soojal kui külmal ajal. Sixt autorent Jönköpingi Lennujaamast on transpordiks parim valik!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 16:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Jönköping Lennujaam JKG Jönköping Flygplats 555 93 Jönköping 57.745977, 14.070790 +46-36120050

Sixt asukoht Jönköping Lennujaam JKG

Jönköping Flygplats
555 93 Jönköping
 
Telefoni nr. +46-36120050

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus