Autorent esinduses Jönköping Lennujaam

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Juhised esindusse: Jönköping Lennujaam

Aadress

Jönköping Flygplats, 555 93 Jönköping, Rootsi
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
08:00 - 16:00

Teenused esinduses: Jönköping Lennujaam

Autorent Jönköpingi Lennujaamas Rootsis

Autorent Jönköpingi Lennujaamas Rootsis

Kui olete Jönköpingi Lennujaamas maandunud, siis Sixt autorent ootab teid, et teie reis jätkuks võimalikult sujuvalt. Pakume tasemel klienditeenindust ja kvaliteetseid sõidukeid. Pole vahet, kas suundute linna või loodusesse – meie valikus on sõidukid alates neljaveolistest džiipidest kuni ökonoomsete linnaautodeni. Tahate nautida kiirust ja luksuslikku sõidukogemust? Selleks sobivad suurepäraselt premium-klassi sportautod või kabrioletid. Sixt pakub isegi mikrobusse ja veokeid. Muidugi on saadaval ka lisavarustus- ja teenused ning erinevad kindlustuspaketid. Lastega reisijatele on olemas turvatoolid ning ümbruses probleemideta orienteerumiseks on saadaval navigatsiooniseadmed. Tehke broneering vaid mõne klikiga internetis või Sixti mobiilirakenduses. Oleme kindlad, et leiate just endale sobiva rendiauto. Pange tähele, et broneeringu tegemisel Jönköpingi Lennujaamast valite sõiduki kategooria, mitte täpset rendiauto mudelit.
Jönköpingi Lennujaama info Jönköpingi Lennujaam (JKG) kannab nime Axamo. Lennujaamast väljuvad nii mõned regulaarsed lennuliinid kui ka hooajalised tšarterlennud. Lennujaam asub Lõuna-Rootsis, vaid 8 kilomeetrit Jönköpingi keskusest, auto rentimine on mugavaim viis stardiks. Stockholmi on sealt 320 kilomeetrit ja Kopenhaagenisse 330 kilomeetrit. Kui olete oma broneeringu teinud, siis Sixti meeskond ootab teid, et saaksite kiiresti võtmed kätte ja oma teekonda alustada – rendiauto ootab teid Jönköpingi Lennujaama saabumiste halli ees.
Sixtiga Rootsit avastamas Vätterni järve kaldal asuv Jönköping on suurepärane koht rahulikuks puhkuseks. Auto rentimine Jönköpingi Lennujaamast muudab liiklemise lihtsaks, saate kõike omas tempos teha ja sõita ka sinna, kuhu ühistransport teid ei vii. Linna keskmes on kaunis 19. sajandil rajatud Sofia kirik. Tandsticksmuseet on põnev tuletikkude muuseum, mujalt sellist kollektsioone tikke ilmselt ei leia. Linnas ja selle ümbruses on palju kunsti ja käsitööd, mida saate mälestuseks koju kaasa osta. Suvel on võimalus mõnusalt aega veeta Vätternstrandenil, mis on kohaliku järve ääres asuv kaunis rannajoon. Sixt pakub ka piiramatut kilometraaži, seega ei pea te muretsema, kui palju te sõidate. Nautige kaunist loodust ja ümbrust nii soojal kui külmal ajal. Sixt autorent Jönköpingi Lennujaamast on transpordiks parim valik!
Show more
Hea teada esindusest Jönköping Lennujaam rentides
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Jönköping Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Jönköping Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Kas esinduses Jönköping Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Broneerige lihtsalt pikaajaline rent esinduses Jönköping Lennujaam, sisestades reisi kuupäevad ning algus- ja lõpp-punkt.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,7
3 hinnangu põhjal
Tee Sixti
(5,0)
KKK rendi kohta rendikontoris Jönköping Lennujaam
Kas esinduses Jönköping Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Jönköping Lennujaam

Näita rohkem