Autorent
Kalmar Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Kalmar // Kalmar Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Kalmar Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Kalmar Flygplats
  392 39 Kalmar SE +46-480-492000
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: KLR
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:00 - 22:00
La.11:00 - 14:00
Pü.14:00 - 18:00
Riigipühad10:00 - 16:00
 
 24 h kättesaamine
24 h tagastus

Tere tulemast Kalmari Lennujaama Sixt autorenti!

Kui olete jõudnud Kalmari Lennujaama Rootsis ning soovite kiiresti ja mugavalt edasi liikuda, siis Sixt autorent on parim valik. Pole vahet, kas suundute linna või loodusesse, olete üksi või perega, suure hulga pagasiga või peate transportima kaupa – meie juurest leiate sobiva sõiduki. Olemas on erinevad sedaanid, luukpärad, sportautod, kabrioletid, džiibid, veokid ja minibussid. Selleks, et saaksite auto endale käepärasemaks muuta, on olemas ka ekstravarustuse rent. Navigatsiooniseade aitab vaevata õigel teel püsida ja lapse turvatool on kohustuslik neile, kes reisivad väiksemate pereliikmetega. Juhul, kui soovite sõidukoormust vähendada, on olemas lisajuhi võimalus, lihtsalt märkige lepingus ära, kes rooli istuvad. Pange tähele, et Kalmari Lennujaamast sõiduki broneerimisel tagame kategooria, kuid mitte täpset rendiauto mudelit. Auto saate kindlustada just endale sobiva paketiga ning seejärel rahulolevalt oma teed alustada.

Kalmari Lennujaama info

Kalmari Lennujaam, lühidalt KLR, asub Kagu-Rootsis. Lennujaam alustas seal tööd Rootsi õhujõudude ühe üksuse baasina, nüüd on enamus teenindatavaid lende riigisisesed, kuid on ka rahvusvahelisi lennuliine. Kalmari kesklinna on lennujaamast kõigest viis kilomeetrit – auto rentimine on selleks parim viis ning seda ka juhul, kui te suundute hoopis mujale, kuhu ühistransport ei vii. Sixti meeskonnaliige ootab teid Kalmari Lennujaamas, et saaksite rendiautoga aega kulutamata teele asuda.

Mida teha Kalmaris ja selle ümbruses

Kalmar on iidne ja ajalooline linn, mis oli keskajal üks Rootsi tähtsamaid kultuuri- ja kaubanduskeskusi. Sellest rikkast perioodist pärit hooned on Balti mere ääres asuva Kalmari arhitektuuris selgelt tänapäevani nähtavad. Vanalinnas on palju väikseid võluva atmosfääriga poode ja ärisid. Külastage näiteks populaarset Gerdas Tee- ja Kohvipoodi. Renessanssi stiilis Kalmari lossi ajalugu ulatub 12. sajandisse, autoga on sinna hea ligipääs. Roheluse nautimiseks linnas sobib suurepäraselt Kalmari linnapark. Kuid veelgi mugavam on rendiautoga avastada kõiki linna ümbrusesse jäävaid kohti, sest kohalikud Smålandi loodus ja rannik on väga kaunid. Nautige seda imelist ümbrust Sixt autorendiga Kalmari Lennujaamast!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:00 - 22:00
La.11:00 - 14:00
Pü.14:00 - 18:00
Riigipühad10:00 - 16:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Kalmar Lennujaam KLR Kalmar Flygplats 392 39 Kalmar 56.677484, 16.287314 +46-480-492000

Sixt asukoht Kalmar Lennujaam KLR

Kalmar Flygplats
392 39 Kalmar
 
Telefoni nr. +46-480-492000

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h kättesaamine
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus