Autorent esinduses Kalmar Lennujaam

 

Populaarseim aukohas Kalmar Lennujaam

* Hinnad arvutati 09.06.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Kalmar Lennujaam, alates 16.06.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Kalmar Lennujaam

Aadress

Kalmar Flygplats, 392 39 Kalmar, Rootsi
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
07:00 - 22:00
Laup
11:00 - 14:00
Pühap
14:00 - 18:00
Riigipühad
10:00 - 16:00

Teenused esinduses: Kalmar Lennujaam

Tere tulemast Kalmari Lennujaama Sixt autorenti!

Tere tulemast Kalmari Lennujaama Sixt autorenti!

Kui olete jõudnud Kalmari Lennujaama Rootsis ning soovite kiiresti ja mugavalt edasi liikuda, siis Sixt autorent on parim valik. Pole vahet, kas suundute linna või loodusesse, olete üksi või perega, suure hulga pagasiga või peate transportima kaupa – meie juurest leiate sobiva sõiduki. Olemas on erinevad sedaanid, luukpärad, sportautod, kabrioletid, džiibid, veokid ja minibussid. Selleks, et saaksite auto endale käepärasemaks muuta, on olemas ka ekstravarustuse rent. Navigatsiooniseade aitab vaevata õigel teel püsida ja lapse turvatool on kohustuslik neile, kes reisivad väiksemate pereliikmetega. Juhul, kui soovite sõidukoormust vähendada, on olemas lisajuhi võimalus, lihtsalt märkige lepingus ära, kes rooli istuvad. Pange tähele, et Kalmari Lennujaamast sõiduki broneerimisel tagame kategooria, kuid mitte täpset rendiauto mudelit. Auto saate kindlustada just endale sobiva paketiga ning seejärel rahulolevalt oma teed alustada.
Kalmari Lennujaama info Kalmari Lennujaam, lühidalt KLR, asub Kagu-Rootsis. Lennujaam alustas seal tööd Rootsi õhujõudude ühe üksuse baasina, nüüd on enamus teenindatavaid lende riigisisesed, kuid on ka rahvusvahelisi lennuliine. Kalmari kesklinna on lennujaamast kõigest viis kilomeetrit – auto rentimine on selleks parim viis ning seda ka juhul, kui te suundute hoopis mujale, kuhu ühistransport ei vii. Sixti meeskonnaliige ootab teid Kalmari Lennujaamas, et saaksite rendiautoga aega kulutamata teele asuda.
Mida teha Kalmaris ja selle ümbruses Kalmar on iidne ja ajalooline linn, mis oli keskajal üks Rootsi tähtsamaid kultuuri- ja kaubanduskeskusi. Sellest rikkast perioodist pärit hooned on Balti mere ääres asuva Kalmari arhitektuuris selgelt tänapäevani nähtavad. Vanalinnas on palju väikseid võluva atmosfääriga poode ja ärisid. Külastage näiteks populaarset Gerdas Tee- ja Kohvipoodi. Renessanssi stiilis Kalmari lossi ajalugu ulatub 12. sajandisse, autoga on sinna hea ligipääs. Roheluse nautimiseks linnas sobib suurepäraselt Kalmari linnapark. Kuid veelgi mugavam on rendiautoga avastada kõiki linna ümbrusesse jäävaid kohti, sest kohalikud Smålandi loodus ja rannik on väga kaunid. Nautige seda imelist ümbrust Sixt autorendiga Kalmari Lennujaamast!
Show more

Hea teada esindusest Kalmar Lennujaam rentides

Mis on esinduses Kalmar Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Kalmar Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Kalmar Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Kalmar Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,9
58 hinnangu põhjal
Sõiduki üleandmine
(5,0)
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(5,0)
Pärast tagastamist
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
BMW 8 Series
BMW 8 Series
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet

KKK rendi kohta rendikontoris Kalmar Lennujaam

Kas esinduses Kalmar Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Kalmar Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?

Check out our nearby locations to Kalmar Lennujaam

Näita rohkem