Autorent
Karlstad Airport
Kokkuvarisemine
Rootsi // Karlstad // Karlstad Airport
Muutke andmeid

Autorent Karlstad Airport: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Karlstad Flygplats
  665 21 Karlstad SE +46-54-156030
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: KSD
Lahtioleku ajad
Es.07:00 - 16:00
Te. - Re.08:00 - 17:00
 
 

Tere tulemast Karlstadi Lennujaama autorenti!

Karlstadi Lennujaama Sixt autorent on parim valik peale maandumist. Meie juurest leiate laia valiku kvaliteetseid autosid. Broneeringu saate teha siinsamas meie veebilehel või Sixti mobiiliäpis. Valikus on luukpärad, sedaanid, džiibid, kabrioletid, sportautod ning isegi veokid ja minibussid. Lisaks sellele saate oma sõidukogemuse veelgi paremaks teha, valides juurde ekstravarustust. Sixt pakub näiteks laste turvatoole, navigatsiooniseadmeid ning palju muud. Samuti saate kasutada lisajuhi teenust, kui peaksite sõidust väsima. Lihtsalt märkige lepingus ära, kes rendiauto rooli istuvad. Meie juurest saavad auto rentida ka noored juhid, pakume spetsiaalset kindlustuspaketti alla 25-aastastele juhtidele. Pange tähele, et broneeringu tegemisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit. Vaadake meie kodulehelt viimaseid pakkumisi ja tehke broneering juba täna, et saaksite Karlstadi Lennujaamast stressivabalt rendiautoga startida.

Karlstadi Lennujaama info

Karlstadi Lennujaam (lühidalt lihtsalt KSD), asub Kesk-Rootsis. Lennujaam avati 1997. aastal ning sealt käib aastas läbi veidi alla 100,000 reisija. Regulaarsed lennud käivad näiteks Stockholmi ja Frankfurti vahet, kuid palju on ka hooajalisi lende. Karlstadi kesklinna on 16 kilomeetrit – auto rentimine viib teid kiiresti kohale, pole vahet kas suundute linna või hoopis mujale. Andke meile oma broneeringut tehes teada, millal saabute ning Sixti meeskonnaliige annab teile üle autovõtmed, et saaksite aega raiskamata teele asuda.

Avastage ümbrust Sixtiga

Karlstad asub Klarälveni jõe kallastel ning auto rentimine lennujaamast on mõistlik valik, mis muudab teie ringi liikumise mugavaks ja paindlikuks. Piirkonnas on palju tegevust ning siis saate kõike omas tempos teha. Minge näiteks Lars Lerini Muuseumisse, kes on kuulus Põhjamaade kunstnik. Kohaliku maakonna Värmlandi muuseumis on aga tagasivaade ajaloole, põnevaks teeb selle erineva multimeedia kasutamine väljapanekutes. Linnas on suurepärased võimalused šopinguks, külastage seal asuvaid parke ning sõitke paadiga jõel. Autorent on suurepärane valik ka siis, kui soovite tutvuda linnast väljapoole jäävaga. Läheduses asub palju järvesid ja võimalusi matkamiseks. Võtke ümbrusest maksimum Sixt autorendiga Karlstadi Lennujaamast.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es.07:00 - 16:00
Te. - Re.08:00 - 17:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Karlstad Airport KSD Karlstad Flygplats 665 21 Karlstad 59.443710, 13.344720 +46-54-156030

Sixt asukoht Karlstad Airport KSD

Karlstad Flygplats
665 21 Karlstad
 
Telefoni nr. +46-54-156030

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus