Autorent esinduses Linköping Lennujaam

 

Juhised esindusse: Linköping Lennujaam

Aadress

Linköping Flygplats, 582 78 Linköping, Rootsi
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
04:30 - 17:00 22:45 - 00:00
Laup
04:30 - 07:00 15:45 - 19:00 22:45 - 00:00
Pühap
04:30 - 07:00 15:00 - 18:00 22:45 - 00:00

Teenused esinduses: Linköping Lennujaam

Autorent Linköping Lennujaamas Rootsis

Autorent Linköping Lennujaamas Rootsis

Et teie reis saaks rõõmsalt alata, siis pakume mugavat autorendi teenust Linköping Lennujaamas, kust saate peale maandumist kiiresti rendiauto roolis startida. Meie abivalmis meeskond ootab teid, et teie auto rentimise kogemus oleks võimalikult meeldiv ja sõidukite laiast valikust leiate kindlasti midagi endale sobivat. Sixt pakub variante säästlikest linnautodest kuni võimsate maasturiteni. Soovite nautida sõidukogemust? Pole probleemi, pakume ka premium-klassi kabriolette ja sportautosid, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma kliendi soovid. Lisavarustuse ja teenuste hulgast saate valida näiteks navigatsioonisüsteemi, lapse turvatooli või lisajuhi teenuse. Pange tähele, et auto broneerimisel valite kategooria, kuid mitte täpset mudelit. Kindlustage rendiauto just endale sobiva paketiga ning alustage Linköping Lennujaamast turvaliselt teekonda!
Linköping Lennujaama info Linköping Lennujaam, lühidalt lihtsalt LPI, asub Lõuna-Rootsis. Lennujaam jääb Linköpingi keskusest vaid 2 kilomeetrit eemale – auto rentimine muudab liiklemise lihtsaks. Lennujaamast pakuvad lende KLM ja SAS ning läbi vahemaandumiste Amsterdamis või Kopenhaagenis on saadaval paljud sihtkohad üle maailma. Andke meile oma broneeringut tehes teada, millal te saabute ning Sixt ootab teid, et saaksite kiiresti ja mugavalt edasi liikuda. Et teie reisiplaanide tegemine oleks stressivaba, siis on auto kättesaamine väikese lisatasu eest võimalik 24 tundi ööpäevas.
Rendiautoga ümbrust avastamas Külastades Linköpingut käige ära kindlasti kohaliks vanalinnas ning Göta kanali kallastel. Rentige Linköping Lennujaamast auto, sest siis ei pea sõltuma tee kulukatest taksodest ega tülikast ühistranspordist. Linköpingut peetakse Rootsi lennunduse pealinnaks ning seal asub Rootsi Õhujõudude Muuseum. Linnas asub ka lennukitootja Saabi kontor. Spordihuvilistel tasub üle vaadata Cloetta keskus, mis on koduks Linköpingu hokiklubile, kuid seal toimuvad ka populaarsed kontsertid. Tornby keskus on aga ülisuur kaubanduspind, kust leiate laias valikus erinevaid poode, nende hulgas ka tuntud rootslaste IKEA. Tegemist on tuntud ülikoolilinnaga, kus tänu sellele on ka paljude tehnoloogiafirmade kontorid. Nautige teel olemist Sixt autorendiga Linköping Lennujaamast.
Show more

Hea teada esindusest Linköping Lennujaam rentides

Mis on esinduses Linköping Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Linköping Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Linköping Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Linköping Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid

Klientide hinnangud ja tagasiside

4,9
43 hinnangu põhjal
Sõiduki üleandmine
(5,0)
Tee Sixti
(5,0)
Teenindus rendi ajal ja pärast seda
(5,0)

Latest premium additions to the fleet

Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz G63 AMG
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
Mercedes-Benz AMG GT Aut.
BMW 8 Series
BMW 8 Series
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
Mercedes-Benz AMG GT63s 4-D
BMW 8 Series Cab
BMW 8 Series Cab
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz EQV (Electric) Aut.
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
Mercedes-Benz SL63 AMG Cabriolet
BMW iX (Electric)
BMW iX (Electric)

KKK rendi kohta rendikontoris Linköping Lennujaam

Kas esinduses Linköping Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Linköping Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?