Autorent
Luleå Kallax Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Lulea // Luleå Kallax Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Luleå Kallax Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Flygstationsvägen 4
  972 54 Luleå SE +46-92013080
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: LLA
Lahtioleku ajad
Es. - Re.08:00 - 23:00
La.10:30 - 16:00
Pü.09:30 - 23:00
 
 24 h tagastus
 • rendiauto kontoris Luleå Kallax Lennujaam
 • rendiauto kontoris Luleå Kallax Lennujaam

Autorent Luleå Kallax Lennujaamas Rootsis

Tere tulemast Sixt autorenti Luleå Kallax Lennujaamas! Leiate meie juurest just enda vajadustele vastava auto, olgu selleks kas mugava salongiga või suure mahutavusega rendiauto. Saadaval on ka džiibid, veokid ja mikrobussid. Kvaliteetses autopargis on saadaval margid nagu näiteks BMW, Mercedes-Benz ja Volkswagen. Loomulikult on võimalus lisavarustuse rentimiseks, olgu selleks näiteks navigatsioonisüsteem, lapse turvatool või piiramatu kilometraaž. Kindlustage oma rendiauto just teile sobiva paketiga, kusjuures saadaval on ka alla 25-aastaste juhtide kindlustus. Taskukohaste hindadega pakkumiste hulgas on kindlasti midagi teie eelarvele vastavat. Rendiauto Luleå Kallax Lennujaamast on vaid paari kliki kaugusel, kui teete oma broneeringu meie veebilehel või nutitelefoni äpi vahendusel. Pange tähele, et broneeringu tegemisel valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset mudelit.

Luleå Kallax Lennujaama info

Luleå Kallax Lennujaam, lühidalt lihtsalt LLA, asub Rootsi põhjaosas. Tegemist on suuruselt riigi neljanda lennujaamaga ning see teenindab üle miljoni reisija aastas, peamiselt on need riigisisesed lennud, kuid on ka rahvusvahelisi lende. Luleå linn asub 7 kilomeetri kaugusel ja samuti jääb lähedale küla Kallax – sellest tuleneb ka lennujaama nimi. Sixti esindus asub saabumiste hallis ning meie abivalmis meeskond ootab teid, et saaksite Luleå Lennujaamast rendiauto roolis startida!

Avastage Sixtiga Luleåt

Lulea on võluv 75,000 elanikuga väikelinn Rootsi rannikul. Lapimaa alal asuva linna keskus on tuntud seal asuva Gammelstad kirikuküla tõttu, mis on 1400. aastatel loodud ning siiani hästi säilinud puumajadest ja kirikust koosnev traditsioonilise Skandinaavia küla hea näide. Linn hävines suures osas 1887. aasta tulekahjus ja seega palju praegusest arhitektuurist tuleneb sellest ajast. Linna keskuses asub 19. sajandil ehitatud neo-gooti stiilis katedraal. Kohalikus Kultuurimajas toimub palju näitusi, kontserte ja muud põnevat. Linna ümbrusesse jääb väikseid külasid ja looduskauneid paikasid, eriti maaliline on ümbrus talvel. Auto rentimine Sixtist annab juurdepääsu massiivsele lähisarktilistele maastikule ja liustikele, kuhu ühistranspordiga lihtsalt ei jõua. Parim viis selle vapustava ja ainulaadse kohaga tutvumiseks on Sixt autorent Luleå Kallax Lennujaamast.

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.08:00 - 23:00
La.10:30 - 16:00
Pü.09:30 - 23:00

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Luleå Kallax Lennujaam LLA Flygstationsvägen 4 972 54 Luleå 65.549971, 22.127752 +46-92013080

Sixt asukoht Luleå Kallax Lennujaam LLA

Flygstationsvägen 4
972 54 Luleå
 
Telefoni nr. +46-92013080

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • Veok
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane 24/7 klienditeenindus