Autorent
Malmö Sturup Lennujaam
Kokkuvarisemine
Rootsi // Malmö // Malmö Sturup Lennujaam
Muutke andmeid

Autorent Malmö Sturup Lennujaam: Rendi läbi interneti

Rendipunkti andmed
Aadress: Sturup flyplats Box 24
  230 32 Malmö Sturup SE +46-40-500000
 
Jaama liik: lennujaam
GDS - kood: MMX
Lahtioleku ajad
Es. - Re.07:30 - 18:00
La. - Pü.10:00 - 15:00
Riigipühad11:00 - 14:30
 
 24 h tagastus

Autorent Malmö Sturup Lennujaamas Rootsis

Otsite tasukohase hinnaga kvaliteetset autorenti Malmö Sturup Lennujaamas? Sixt on sellisel juhul õige valik. Olemas on nii luksusmargid kui ka ökonoomsed masinad. Valikus on sedaanid, luukpärad, sportautod, kabrioletid ja džiibid. Kindlasti leiate midagi oma eelarvele ja soovile vastavat. Malmö Sturup Lennujaama autorent pakub muidugi ka vajalikke lisasid, mis teie reisi hõlbustavad. Navigatsioonisüsteem aitab muretult läbi linna oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teekonna turvaliseks. Rendiauto saate kindlustada just teile sobiva paketiga. Tehke broneering mõne klikiga internetis või tulge meie esindusse kohapeale. Pange tähele, auto broneerimisel Malmö Sturup internetis valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset rendiauto mudelit.

Malmö Sturup Lennujaama info

Malmö Sturup Lennujaam (MMX) on hõivatuselt neljas lennujaam Rootsis, teenindades üle kahe miljoni reisija aastas. See asub Svedala maakonnas, Malmö linn on 28 kilomeetri kaugusel ja näiteks Kopenhaagenisse on vaid 55 kilomeetrit – kuhu te ka ei suunduks, auto rentimine viib teid kiiresti järgmisesse sihtpunkti. Sixti esinduse leiate autorendi hoonest, mis asub lennujaamast väljudes vasakule poole jäävas parkimishoones. Et saaksite reisi muretult planeerida, siis on rendiauto kättesaamine ja tagastus Malmö Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.

Rendiauto annab liikumisvabaduse

Malmö on üks Põhjamaade asustatumaid linnasid ning seda peetakse Lõuna-Rootsi majandus- ja kultuurikeskuseks. 14. sajandi rajatud Peetri kirik on Malmö vanim hoone ja suurepärane gooti arhitektuuri näide. Jalutage Lilla Torgil, see on linna keskuses asuv väljak, mis on ääristatud kohvikute ja restoranidega. Malmöfestivalen toimub augustis ja siis on kogu linn on pidustustega täidetud. Festivalil on iga-aastaselt üle miljoni külastaja, seal saab proovida Skandinaavia köögi pärleid ja kuulata ning vaadata erinevaid etteasteid. Suunduge Ribersborgi randa, mis on tuntud ka kui kohalik paradiisirand – see sobib suurepäraselt suviste ilmade nautimiseks. Miks mitte võtta ette ka reis Taani pealinna Kopenhaagenisse, mis jääb vaid tunnise sõidu kaugusele. Sixt teeb auto rentimise teie jaoks võimalikult lihtsaks, kasutage meie teenust Malmö Sturup Lennujaamas!

 

Autorendi harukontori detailid

Lahtioleku ajad

Es. - Re.07:30 - 18:00
La. - Pü.10:00 - 15:00
Riigipühad11:00 - 14:30

Kontakt / Kadunud & Leitud

Sixt asukoht Malmö Sturup Lennujaam MMX Sturup flyplats Box 24 230 32 Malmö Sturup 55.530000, 13.371389 +46-40-500000

Sixt asukoht Malmö Sturup Lennujaam MMX

Sturup flyplats Box 24
230 32 Malmö Sturup
 
Telefoni nr. +46-40-500000

Väljaspool kontori lahtioleku aegasid

Auto kättesaamine väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik. Auto tagastus väljaspool kontori lahtioleku aegasid võimalik.

Autorendi antud harukontori teenused

 • Autod
 • Sportautod ja kabrioletid
 • 4x4
 • 24 h tagastus

Teie eelised Sixtis

 • Sixt parima hinna garantii
 • uued autod - keskmiselt 3 kuud vanad
 • Tasuta tühistamine ja broneeringu muutmine, kui tasute saabudes
 • Miles & More - koguge punkte
 • Peidetud tasud puuduvad
 • Saksamaa suurim ja parim autorendi firma
 • Mitte mingeid krediitkaardi tasusid
 • Suurepärane klienditeenindus