Autorent esinduses Malmö Sturup Lennujaam

 

105+ riigis

Autorent üle maailma enam kui 110 aastat

Premium autopark

Meie autoga tunnete enda alati esmaklassilise kliendina

Uued autod

Meil on saadaval uusimad autod

Täielikult digitaalne

Unustage järjekorrad rendipunktis

Populaarseim aukohas Malmö Sturup Lennujaam

* Hinnad arvutati 06.02.2023 4 päeva ettemakstud rendi põhjal, esinduses: Malmö Sturup Lennujaam, alates 13.02.2023. Meie hinnad muutuvad iga päev ja hind ei ole garanteeritud.

Juhised esindusse: Malmö Sturup Lennujaam

Aadress

Sturup flyplats Box 24, 230 32 Malmö Sturup, Rootsi
Lisainfo

Tööaeg

Esm - Reede
07:30 - 18:00
Laup - Pühap
10:00 - 15:00
Riigipühad
11:00 - 14:30

Teenused esinduses: Malmö Sturup Lennujaam

Autorent Malmö Sturup Lennujaamas Rootsis

Autorent Malmö Sturup Lennujaamas Rootsis

Otsite tasukohase hinnaga kvaliteetset autorenti Malmö Sturup Lennujaamas? Sixt on sellisel juhul õige valik. Olemas on nii luksusmargid kui ka ökonoomsed masinad. Valikus on sedaanid, luukpärad, sportautod, kabrioletid ja džiibid. Kindlasti leiate midagi oma eelarvele ja soovile vastavat. Malmö Sturup Lennujaama autorent pakub muidugi ka vajalikke lisasid, mis teie reisi hõlbustavad. Navigatsioonisüsteem aitab muretult läbi linna oma tee leida ning laste turvatoolid ja -hällid muudavad teekonna turvaliseks. Rendiauto saate kindlustada just teile sobiva paketiga. Tehke broneering mõne klikiga internetis või tulge meie esindusse kohapeale. Pange tähele, auto broneerimisel Malmö Sturup internetis valite sõiduki kategooria, kuid mitte täpset rendiauto mudelit.
Malmö Sturup Lennujaama info Malmö Sturup Lennujaam (MMX) on hõivatuselt neljas lennujaam Rootsis, teenindades üle kahe miljoni reisija aastas. See asub Svedala maakonnas, Malmö linn on 28 kilomeetri kaugusel ja näiteks Kopenhaagenisse on vaid 55 kilomeetrit – kuhu te ka ei suunduks, auto rentimine viib teid kiiresti järgmisesse sihtpunkti. Sixti esinduse leiate autorendi hoonest, mis asub lennujaamast väljudes vasakule poole jäävas parkimishoones. Et saaksite reisi muretult planeerida, siis on rendiauto kättesaamine ja tagastus Malmö Lennujaamas võimalik ööpäevaringselt.
Rendiauto annab liikumisvabaduse Malmö on üks Põhjamaade asustatumaid linnasid ning seda peetakse Lõuna-Rootsi majandus- ja kultuurikeskuseks. 14. sajandi rajatud Peetri kirik on Malmö vanim hoone ja suurepärane gooti arhitektuuri näide. Jalutage Lilla Torgil, see on linna keskuses asuv väljak, mis on ääristatud kohvikute ja restoranidega. Malmöfestivalen toimub augustis ja siis on kogu linn on pidustustega täidetud. Festivalil on iga-aastaselt üle miljoni külastaja, seal saab proovida Skandinaavia köögi pärleid ja kuulata ning vaadata erinevaid etteasteid. Suunduge Ribersborgi randa, mis on tuntud ka kui kohalik paradiisirand – see sobib suurepäraselt suviste ilmade nautimiseks. Miks mitte võtta ette ka reis Taani pealinna Kopenhaagenisse, mis jääb vaid tunnise sõidu kaugusele. Sixt teeb auto rentimise teie jaoks võimalikult lihtsaks, kasutage meie teenust Malmö Sturup Lennujaamas!
Show more
Hea teada esindusest Malmö Sturup Lennujaam rentides
Mis on esinduses Malmö Sturup Lennujaam minimaalne vanus auto rentimiseks?
SIXT auto rentimiseks esinduses Malmö Sturup Lennujaam peate olema vähemalt 19 aastat vana ja teil peab olema kehtiv juhiluba. Mõnel autokategoorial on kõrgem minimaalne rendivanus ja noorema juhi puhul võidakse kohaldada lisatasu.
Kas ma saan oma broneeringut muuta, pikendada või tühistada?
SIXT-is saate maksta veebis või autole järele tulles asukohas Malmö Sturup Lennujaam.
Milliseid dokumente on vaja auto rentimiseks esinduses Malmö Sturup Lennujaam?
Vajalik on vähemalt 1 aasta kehtiv juhiluba, olenevalt autokategooriast. Teil võib olla vaja ka rahvusvahelist juhiluba või loa ametlikku tõlget.
Show more
Vaata kõiki KKK-sid
Klientide hinnangud ja tagasiside
4,9
103 hinnangu põhjal
Pärast tagastamist
(5,0)
Sõiduki üleandmine
(5,0)
Tee Sixti
(5,0)
KKK rendi kohta rendikontoris Malmö Sturup Lennujaam
Kas esinduses Malmö Sturup Lennujaam saab broneerida pikaajalist autorenti?
Kas esinduses Malmö Sturup Lennujaam peab koos rendiga ostma kindlustuse või täiendava kaitse paketi?
Kas ma võin rendiautole lisada täiendava juhi?